Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gittus, Módosítva: 2015. április 15.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadás szabályozás Dry-Plus rendszerrel és ásványi anyagokkal

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

pirospipacsocska

2019. június 14.

Eddig stiftet használtam,de megelégeltem az apró fehér stift darabkákat,amik ráragadtak a hónaljra.Így erre a golyós deóra esett a választásom.És azt mondom,megérte.Iszonyat meleg van most,patakokban folyik rólam mindenhol az izzadság,de a hónaljam Nivea illatú! 😁Na persze ebben a rekkenő hőségben napközben is újrakenem,de szerintem nincs olyan deó,amit elég csak reggel felkenni,és egész nap helytáll 35 fokban!Szóval nekem bevált ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

mayan125

2018. július 17.

Aluminium ugyan van benne, de megis megbizhato, nagyon finom illatu, tartos es kenyelmes deo. Sokaig csak ezt hasznaltam, kesobb attertem aluminium mentesre. Ennek ellenere lehetseges, hogy ujraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Melcsi922

2018. július 5.

Megéri az árát. Engem még nem hagyott cserben, kitart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Megéri az árát. Engem még nem hagyott cserben, kitart egész nap.

fairynorah

2017. december 17.

Nálam semmi kiemelkedőt nem nyújtott, kap egy jóindulat 4-est, mert nem emlékszem rá, hogy nagyon kellemetlenül
leizzadtam volna vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

leizzadtam volna vele.

Melanie77

2017. április 25.

Diszkrét babapúder illat, kellemes, minden izzadság szagot eltüntet, egyetlen dologgal van gondom az összetétellel...:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

sztimi

2017. január 7.

Rég óta használom ezeket a nivea golyós deókat, és szinte csak ezek váltak be, minden mástól kiütések jönnek ki rajtam. Az illatuk kellemes, az izzadásgátlás lehetne hatékonyabb, de még így is a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

nagyheni92

2016. október 2.

Tökéletes! Ettől biztosan még amikor 40 fok volt vagy csak izgulok kicsit és attól leizzadok még akkor sem engedi, hogy izzadjak! Nagyon jó! Csak kár, hogy van benne aluminium! Imádom a Niveás golyós dezodorokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Banszky

2016. július 26.

Mindig ezeket a golyós deokat használom,nekem valahogy ez az állag jön be leginkább. Imádom a nivea-s termékeket ahogyan ezt is. Jó illata van,az én nagyon izzadós hónaljam is illatos marad nap végére. Hátrány egy kicsit az üvegcséje,ha berakom a táskámba sok kicsi alapon már nehézkesebb a tatyó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

CataKatinka

2015. október 3.

Évek óta ezt használom, a formula és a csomagolás néha változik, de a funkcióját hibátlanul betölti, kellemes niveás az illata, imádoooom !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

nadalandy

2015. május 7.

A legnagyobb hőségben is szépen teljesített. Szeretem az illatát és az állagát. Könnyen kezelhető. Az illata egy álom.
Viszont sajnos a ruhán időnként nyomot hagy.

Update: A másodikat végre elhasználtam. Ez a második kiszerelés valami katasztrófa. Sokszor hagyott foltot a ruhán és már egyáltalán nem fejtett ki semmiféle izadásgátló hatást. Bár az illatát még mindig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Viszont sajnos a ruhán időnként nyomot hagy.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!