Nivea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: artep, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Kategória:   Dezodorok

Megbízható 48 órás izzadásszabályozás és gyengéd ápolás.

Bettii98

2020. október 8.

Se dry, se comfort. 48 helyett max 8 óra. Ez már a 3. és egyben utolsó Nivea dezodorom, és ezzel együtt feladtam ezzel a márkával kapcsolatban a próbálkozásomat. Egyáltalán nem vált be, ahogyan a többi sem. Nagyon hamar megizzadok tőle, de úgy, mintha egyálatalán nem is használtam volna dezodort aznap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 8.

pirospipacsocska

2019. június 14.

Kellemes,krémes illata van.Ebben a 35 fokos melegben is Nivea illata van a hónaljamnak. 😁Igaz,napközben újrakenem,de szerintem nincs egy olyan deo sem,ami valóban helytáll ekkora hőségben,egész nap,egyetlen reggeli kenéssel!Szóval nekem bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

RCC

2019. április 22.

Többnyire ezt szoktam venni, mert nem szárítja ki a bőröm, nem irritál, tartós és gyorsan szárad. Néhány felsőm van amivel valamiért nem jön ki és fehér csíkot hagy a ruhán, pedig szoktam várni azért pát percet a használata és a felöltözés között. Lehet csak bizonyos ruhaanyaggal ilyen, mert ugyanannál a néhány pólónál szoktam tapasztalni. Ezért levonok egy csillagot, de még így is az egyik legjobb izzadásgátló amit próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

nagyheni92

2018. december 3.

Nálam alapdarab! Télen/ nyáron/ esőben/ napsütésben/ ha dolgozom/ ha egésznap otthon vagyok...... szóval mindig! Szóval, egyáltalán nem izzadok ettől, teljesen mindegy milyen az időjárás vagy hogy mit csinálok

Update: hááth, így hogy a hideg beköszöntött szívesebben viselek pulóvereket. Na nálunk az irodában néha azonnal felnyomják a fűtést és akkor kánikula van. Na mivelhogy sokszor viselek fekete felsőket így már 2 db felsőmnél beszínezte ez a dezodor a hónom alját amikor felnyomják hirtelen a fűtést és ezáltál picit beizzadok. Szóval annyira nem csodaszer mint elsőre gondoltam. Ráadásul mindig mosás után veszem észre ezt, de a Vanish gold legalább ezt is kiszedi. De ettőlfüggetlenül levonok -1 ⭐️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.