Nivea

Ár:   760 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rure90, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadás szabályozást nyújthat 48 órán át és gyengéd ápolást biztosít.

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Alkohol- és színezőanyag-mentes.

n.anett1993

2022. május 19.

Évek óta ezt a dezodort használom, nekem ez vált be a legjobban, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

Afkoo

2021. április 11.

Nagyon szeretem. Évek óta ezt használom, nekem ez vált be a legjobban. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Nagyon szeretem. Évek óta ezt használom, nekem ez vált be a legjobban. :D

realshady

2020. augusztus 21.

Sok próbálgatás után találtam meg ezt a dezodort, nekem nagyon bevált. Az illata is jó és nem izzadok tőle, tényleg nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Ibrigitta84

2020. augusztus 16.

Sajnos én ezektől a golyós deóktól mindig izzadok :( Az illata miatt kapja tőlem azt a 2 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

CibiBea14

2020. július 1.

Szeretem a nivea illatokat, de a deo sprayk soha nem váltak be, mindig valamilyen kellemetlen savanykás illat maradt utánuk amitől kellemetlenül érztem magam, ezért bátortalanul próbáltam ki a golyós deot, de szerencsére kellemes meglepetés ért, nagyon jó, hatékony, semmi utó illat, úgyhogy nagyon bevàlt egyenlőre, remélem nem kell csalódnom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

Lilia84

2020. január 6.

Gyakorlatilag évtizedek óta ezt használom, néha kipróbáltam más dezodorokat is, de dddig nem találtam olyat, ami a nyomába érne. Az illata számomra tökéletes, én nagyon szeretem ezt a krémes, tiszta, diszkrét illatot, nagyon kényes vagyok a szagokra, a legtöbb deo édeskés, émelyítő, nehéz, erős illatát nem bírom, na ez azoknak pont az ellentéte. Nem izzadok a használatakor egyáltalán, nem irritálja a bőrt, és a csomagolása is tetszik. Bőven megérdemli az 5-öst

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

emagdi

2019. augusztus 9.

Meglepően jó deo, az illata isteni, az a klasszikus Nivea krém illat. Hamar szárad a bőrön, nem hagy foltot, és teszi a dolgát. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Megany

2019. március 19.

Ez az az illat,ami nálam örök klasszikus,mert a tisztaságot képviseli,de! a spray verziója egyáltalán nem ilyen illatú!Régen ez az illat a kék feliratosé volt,méghozzá fújós verzióban.
Sajna nemtudom mit ér,mert én csak otthonra,ill.esti fürdés után használom,mert nappalra es nyárra tuti kevés lenne nekem,izzadós vagyok.
Emiatt 4pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Emiatt 4pont.

viktoriagellert

2019. január 8.

Nagyon szeretem! Nem túl erős illat, teszi a dolgát! Ezt használom már évek óta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

RCC

2018. november 29.

Sokadjára vettem újra, kedvencem. Nem hagy foltot, gyorsan szárad és megfelelően működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil