Nivea

Ár:   760 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rure90, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadás szabályozást nyújthat 48 órán át és gyengéd ápolást biztosít.

Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Alkohol- és színezőanyag-mentes.

Lilia84

2020. január 6.

Gyakorlatilag évtizedek óta ezt használom, néha kipróbáltam más dezodorokat is, de dddig nem találtam olyat, ami a nyomába érne. Az illata számomra tökéletes, én nagyon szeretem ezt a krémes, tiszta, diszkrét illatot, nagyon kényes vagyok a szagokra, a legtöbb deo édeskés, émelyítő, nehéz, erős illatát nem bírom, na ez azoknak pont az ellentéte. Nem izzadok a használatakor egyáltalán, nem irritálja a bőrt, és a csomagolása is tetszik. Bőven megérdemli az 5-öst

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

emagdi

2019. augusztus 9.

Meglepően jó deo, az illata isteni, az a klasszikus Nivea krém illat. Hamar szárad a bőrön, nem hagy foltot, és teszi a dolgát. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Megany

2019. március 19.

Ez az az illat,ami nálam örök klasszikus,mert a tisztaságot képviseli,de! a spray verziója egyáltalán nem ilyen illatú!Régen ez az illat a kék feliratosé volt,méghozzá fújós verzióban.
Sajna nemtudom mit ér,mert én csak otthonra,ill.esti fürdés után használom,mert nappalra es nyárra tuti kevés lenne nekem,izzadós vagyok.
Emiatt 4pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Emiatt 4pont.

viktoriagellert

2019. január 8.

Nagyon szeretem! Nem túl erős illat, teszi a dolgát! Ezt használom már évek óta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

RCC

2018. november 29.

Sokadjára vettem újra, kedvencem. Nem hagy foltot, gyorsan szárad és megfelelően működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Edina000

2018. augusztus 14.

Nagyon jó kis termék, ára illata is megfelelő, nem hagy foltot a ruhán. Bánom hogy csak nemrég kezdtem el használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

artep

2018. július 11.

Én minden dezodorhoz "hozzászokok" egy idő után, így ehhez is. Viszont az eddig kipróbáltak (rengeteg!) közül mondhatni a kedvencem lett. Nagyon kellemes illata van, ami tartós is, és a hatása is kiemelkedően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

ANDREAA

2018. július 4.

Nagyon jól teszi a dolgát! Egyszer sem hagyott cserben!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon jól teszi a dolgát! Egyszer sem hagyott cserben!

Jelizz

2018. június 26.

nagyon jo aron vettem, nyaron nem tudm miert de inkabb golyo dezodort valasztok de akkor is vagy Nivea, Dove, vagy Rexona. Tipikkus finom Niveas puderes illat, jol birja a napot nem maradok 100% ig szaraz de szeretem. Ez a 2. kedvencem a Nivea deojai kozul (az Elso a stress deo valtozata az barminel jobb!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

dokareka

2018. február 13.

Több éve használom ezt a terméket. Finom illata van, nem lesz foltos a ruhám és igazán kiváló izzadásgátló. Száraz érzékeny bőröm van, mégsem lett tőle sem kiütésem, sem kipirosodásom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!