Nivea

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinnke.k, Módosítva: 2012. augusztus 2.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadás szabályozás 48 órán keresztül. Citromfű kivonattal a lendületes frissességért. Alkoholmentes, bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

blackrainbow

2021. október 11.

Szeretem a Nivea illatokat, de ez annyira nem jó illat nekem. A deo egyébként rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

Kingus23

2020. június 30.

Golyós és spray formában is imádom.Nagyon jó könnyed ,nyárias dezodor.Nem hagy foltot a ruhán,nem izzad az ember mellette.Nekem teljesen bevált.Imádom az illatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Krtek1

2020. február 2.

Szerintem ennél finomabb illatú dezodort nem hordott hátán a föld. Egyszer anyukámmal vettük egy kisboltban az elsőt és emlékeztem, hogy szerettem. Aztán sokáig nem is láttam és mostanában vettem újra. Szerintem soha nem fogok másfajtát venni, nagyon kevés termékkel van ez, de minden reggel és este örülök az illatot érezve. Emellett igen hatékonynak is bizonyult. Én 1.20 euróért szoktam venni, így meg is lepődtem, milyen drága Magyarországon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Gyalogkakukk

2019. augusztus 22.

Ekkora csalódást!!! A boltokban haragszanak, ha az ember fia/lánya kifújkál némi illatot a flakonból, hogy mégis megtudja, mit is vásárol. Neki való az az illat, vagy sem. Gondoltam megszuszmálokom a golyós változatát (az eladók ezt szokták tanácsolni, mert ez még megengedett). Az nagyon tetszett, így be is dobtam a spray változatot a kosaramba. Otthoni használat közben szembesültem, hogy nem hogy nem ugyanaz az illata, hanem ez egyenesen büdös! Nem tudnám pontosan meghatározni milyen, de köze nincs egymáshoz! :(
Borzalom! Aki azért venné meg a fújós változatot, mert bejött neki a golyós, sürgősen tegye vissza oda, ahonnan elvette, mert ég és föld a két cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

CoCo8D

2017. július 3.

Notino.hu oldalon még mindig megvásárolható :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Notino.hu oldalon még mindig megvásárolható :)

darkbeforestorm

2016. szeptember 18.

a golyós változatát imádom, de mivel viszonylag lassan szárad meg, ezért gondoltam kipróbálom a fújós változatát is. kezdjük azzal hogy a golyósnak isteni illata van! soha ilyen jó illatú dezodorral még nem találkoztam. ezért is lepett meg, hogy ennek ilyen förtelmes illata van. nem értem, hogy hogy különbözhet ennyire a kettő. vagy lehet hogy romlott volt amit vettem? nem tudom, de kínkeservesen elhasználtam a felét, de a többit már nem bírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

bolyhosnyuszi85

2015. szeptember 4.

Egyik legjobb deó, nagyon szerettem az illatát is, de sajnos ezt is váltogatnom kell akárcsak a samponokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Imola95

2015. június 29.

Golyós verzióban használom már több, mint 1 éve, nagyon szeretem az illatát és teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Wildflow

2014. szeptember 13.

Hatalmas szerelem volt a mienk, ami egy női magazinhoz csomagolt mini deoval kezdődött. Szerettem az illatát, és tökéletesen teljesített télen-nyáron. Azóta ezt a sprayt szerintem kivonták, mert mindenhol csak golyós verzióban láttam, új színben és külsővel. Vele is barátkoztunk egy ideig, de az eredeti spray volt az igazi. Remélem, még visszahozzák!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

sztinke

2014. április 4.

Imádtam ezt a dezodort! Össze sem tudnám számolni hányszor vettem újra.
Aztán ahogy erősebb parfümöket kezdtem használni, lecseréltem egy kevésbé intenzív illatú deora. A hatása viszont teljesen jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Imádtam ezt a dezodort! Össze sem tudnám számolni hányszor vettem újra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag