Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panka86, Módosítva: 2018. november 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Válaszd az érzékeny bőrödnek megfelelő gyengéd ápolást. A szőlőmagolajat és antioxidánsokat tartalmazó kíméletes összetétel csökkenti az érzékeny bőr három tünetét: bőrpír, feszülő bőr érzése és kiszáradás. Biztosíts a bőrödnek intenzív hidratálást és erősítsd meg a természetes ellenállóképességét. A 15-ös fényvédőfaktor megóvja a napsugárzás káros hatásaitól."

Parfümöt, parabéneket és színezéket nem tartalmaz.

ghostofcampnou

2020. június 11.

Nagyon megörültem, amikor láttam ezt a krémet itthon a DMben, mert Angliában már vettem belőle és télen egész jól bevált még a szemem körül is, bár nyárra nem használnám, ahhoz túl zsíros. Két dolog nem tetszik az itthoni verzióval kapcsolatban: a dobozos kiszerelés és az ára. Egyrészt Angliában tubusban lehet kapni, ami sokkal praktikusabb és higiénikusabb, másrészt kint az ára 2 azaz kettő font ugyanúgy 50 ml-ért. Lehet, hogy itt a doboz miatt kerül többe, de könyörgöm, az semmit nem ad hozzá, sőt. Szóval hiába jó a krém, nem hiszem, hogy itthon veszek belőle még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Mosizso

2019. május 23.

Egy hónapja használom rendszeresen, nekem bejött. Egész jól beszívódik, nem mondom, hogy csoda...meg, hogy soha mást helyette,de megérte az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Bubus06

2019. május 1.

Eddig nagyon tetszik. :) Kombinált bőröm van, és inkább mitteszeres, mint sem pattis. Néha egy két kisebb pattanásom szokott lenni a havi ciklus idején, de ez nem nagy dolog. Tetszik benne, hogy nincs benne nagy dózisú alkohol és parfüm, és ha sebes az arcom valami miatt, akkor sem bántja ez a krém. Fényvédős, és azt a minimális fénylést elnézem neki, amit produkál. Élettel telibbnek tűnik a bőröm tőle. A reggeli arcradír-micellás vizezést után rögtön felkenem. Nem csípi a szemkörnyékemet, és jól lehet rá sminkelni. Semleges illata van..Elfogom használni szerintem. :)
Érdekesség, hogy Kaposváron csak a Dm-ben találkoztam ezzel a lila dobozossal. Nagyon népszerűnek tűnik a Rossmannokban és Müllerekben.
Egyenlőre 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Egyenlőre 4 csillagot kap tőlem.

kovacsrekaa

2019. január 6.

Jo aron volt, ezert vettem meg. Az osszetevoi egesz jok de nagyjabol ennyi. Korpas szeboras boromre kerestem egy fenyvedos arckremet. Iszonyat nehezen szivodik fel, ha sima arclemoso utan kenem fel, olyan zsiros lesz a fejem tole hogy diszkogombnek is elmehetnek. Ha egy arcradir vagy armadzk utan hasznalom, akkor valamivel jobban beszivodik. Tiszta foltos pattanasos tole az arcom, ha nem hasznalom szepen elkezd visszahuzodni - allergia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Panka86

2018. november 10.

Érzékeny bőrűként bár imádok újdonságokat kipróbálni, általában a nagy várakozást bukás követi. 30felett szerettem volna valami gazdagabb krémet. Sajnos sok költséges próbálkozás után nyúltam a nivea essentials sensitive krémjéhez, mely bár koránt sem tartalmazta azokat a hatóanyagokat ami az eredeti elképzelésem volt, de ára miatt kevésbé aggódtam azon, hogy esetleg ez is elajándékozásra kerül, mert előhozza az ekcémám. Csodák csodájára nem okozott semmilyen problémát, nem zsíros, szépen lehet rá sminkelni, tartalmaz napvédőt, igazából tökéletes lenne az 5 évvel ezelőtti önmagamnak, viszont nyilván ezért nem érdemel levonást, hiszen ez nem az ő hibája :) Plusz pozitívum, hogy paraben, parfüm és színezőanyag mentes. Megpróbálok nivea vonalon valami hasonló találni, ami kicsit talán hatásos lenne az apróbb ráncoskáimra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.