Nivea

Ár:   1232 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1232 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolesz, Módosítva: 2011. december 2.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1232 Ft

A kamillát és vitaminokat tartalmazó különlegesen kímélő, illatanyag-mentes borotvahabot speciálisan az érzékeny arcbőrre fejlesztettük ki. Borotválkozás közben megnyugtatja az irritált bőrt.

Ár: 1232 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Nivea men borotva hab men deep - 200 ml
Ár: 600 Ft , Eladó: ilcs89
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, számlára utalás után ajánlottan postázom
Szuri

2019. május 20.

Olyan érzékeny az arcbőröm, hogy miután borotválkozok, órákig nem is lehet hozzám érni. Nagyon szeretem ezt a gélt, nem leszek tőle piros meg kiütéses. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

szabokapetike

2017. szeptember 24.

Csak ettől nem lesz kiütéses az arcom borotválkozás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Csak ettől nem lesz kiütéses az arcom borotválkozás után.

Banszky

2017. január 21.

Páromé de néha én is használom lábamra,hónaljamra. Jobban szeretem mint a hab társát,mintha tovább is tartana a gél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

mbettina

2017. január 16.

A listában 3 féle érzékeny bőrre való ilyen típusú habot találtam, de nem tudtam eldönteni, pontosan melyik az enyém. Ide kommentáltam, ahova a legtöbben visszajeleztek.
Nagyon kedvenc! Én úgy vagyok vele, hogy a férfiaknak gyártanak a legjobb borotválkozó kozmetikumokat, habból mindenképp ilyet választok, és már egy jó ideje konkrétan ezt. Érzékeny bőrőm nem írritálja, puhít, és az illata sem túl férfias, inkább kellemes (talán a párom parfümét juttatja eszembe ^^). Amíg tudom, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

bettina28

2016. december 15.

Páromnak talán ez vált be leginkább, de ez sem volt az igazi. Kevésbé pattogott ki mint bármi mástól de így is voltak gondok a bőrével borotválkozás után. Extra érzékeny bőrre sajnos ez sem tökéletes. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

alexandra326

2016. november 3.

Sajnos a lábszáram kezdi nem tolerálni az olcsóbb borotvagéleket (Balea, Isana), így ki kellett próbálnom valami mást. Olcsóbb, mint a Gillette. Nagy mennyiséget kapunk, ami egyben gazdaságos is, mert nagyon jól habzik a bőrre kerülve. Végre nem piros és viszkető a lábszáram borotválkozás után közvetlenül. Még csak egyszer használtam, de egyelőre jónak tűnik. Nem intenzíven pasis az illata, mert kevés benne az illatanyag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

psxgirl

2015. augusztus 26.

Párom vette ezt a terméket folyamatosan, ezt tetszett a bőrének a legjobban, nem pattogott ki tőle, de megörököltem tőle majd egy teli flakont, mivel borostára váltott, szakállvágóval. Nagyon sokáig elég, tényleg kevés kell belőle és nekem is tovább sima és puha marad a lábam, mint más márkás zselékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

ribizlizizi

2015. július 31.

én használom, néha a párom is - drágállottam a nőit, és sokszor nem is elég jó minőségű az érzékeny bőrre - így most ezt használom - nem sebesedek és nem pikkelyes a bőröm a szárazságtól, szóval rendben van. csak nagyon átható az a fiús szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

mgina007

2015. március 22.

A párom használja és nagyon elégedett vele. Sajnos arra is rájött, hogy én is gyakrabban nyúlok utána, mint a saját Gillette Venusom után :D De ha egyszer ez sokkal jobban bejön, most mit csináljak? :) Kevés kell belőle, jól habzik, nem szárítja a bőrt, bármilyen borotva jól siklik rajta. Az illata férfias, de utána úgyis lemosom tusfürdővel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Jobman

2015. március 12.

Pozitív csalódás ez a borotvagél. Valóban kevés kell belőle, ahogyan a többiek is irták. Kellemes, visszafogott illata van és a penge jól siklik a bőrön tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oleth-20 ti I eu 1 0

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.