Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Kleopátra, az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2013. december 23.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony izzadás szabályozás, üdítő frisseség 48 órán keresztül. Alkohol és színezőanyag mentes.

krémparádé

2015. június 12.

Nagyon jó, sosem izzadok, ha ezt használom, az illata tényleg friss, ráadásul sokat tart. Ennél csak a calm&care nevű tesója jött be jobban, de maximálisan elégedett vagyok vele is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Hibiszkusz

2014. január 19.

Sajnos nem olyan jó mint vártam. Az illata is más nem az a hgyományos "old school" Nivea illat amit szerettem volna. Az izzadásgátló hatása sem a legjobb. Egynek elmegy, mert nem olyan rossz azért, de tény, hogy sokal jobbra számítottam. Azt a régi tisztaságillatú Niveát kerestem, amitől az ember a 40 fokban is frissnek, üdének érzi mgát. Sajnos ezt nem kaptam meg, pedig nagyoon bíztam benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil