Nivea

Ár:   $6   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wilfur, Módosítva: 2019. február 5.

Ár:   $6
Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes golyós dezodor, friss illattal, 48 órás izzadás elleni védelemmel.

racheldawes

2020. január 15.

Életem egyik legkellemetlenebb délelőttjét köszönhetem neki. Évek óta használom a jól bevált aloe verás és kamillás Alverde deót, de egyszer, még a nyáron, miután az elfogyott, nem volt időm elmenni a DM-be, így a közeli Rossmannban az alumínium-mentes dezodorok között keresgélve találtam rá erre a termékre. Felkenve még üde illatúnak találtam, de egy fél óra elteltével iszonyatosan büdös lettem tőle, mintha napok óta nem fürödtem volna, csak az izzadságomban. Irtó kínos volt, főleg egy kis alapterületű irodában megtapasztalni ezt. Ebédszünetben konkrétan vizes zsebkendővel és szappannal kellett lemosnom magamról a förtelmes szagot, amit árasztott, illetve kiváltott, majd rohantam megvenni az Alverdéset. Szó se róla, a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Momiji

2019. július 2.

Először az illata nekem nem tetszett, ilyen uborkás... De már egészen megbékéltem vele, pláne hogy a 36-40 fokos hőségben is nagyon jól teljesített ez a dezodor, úgy hogy csak reggel használtam egyszer.
Ár-érték arányban kiváló, nagyon ajánlom, ha alapból sem vagy nagyon-nagyon izzadós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

chococat

2019. március 25.

Ez lett a kedvenc mentes deom, finom az illata, egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Ez lett a kedvenc mentes deom, finom az illata, egész nap tart.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.