Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Denny, Módosítva: 2021. augusztus 16.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló deo golyós dezodor a rózsa jól ismert és kedvelt illatával. Tisztán nőies, nem túl édes, romantikus illatkompozíció. Hatékony védelmet nyújt az izzadság és a kellemetlen szagok ellen.

audreyenn

2021. augusztus 19.

Tőlem maximális 5*. Vichy zöld kupak és Borotalco után vágytam vmi újra, és őt választottam. Kiváló minőség, nem izzadok, és parfümre sem vágyom, mert amióta kipróbáltam egyszerűen ezt a diszkrét finom rózsaillatot szaglászom magamon egész nap. (Elsőre kicsit nehezen száradt, de talán zuhanyozás után túl hamar kentem. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Denny

2021. augusztus 17.

Ki akartam próbálni valami újat és végül erre esett a választásom. Nagyon tetszett, hogy nem műanyag a csomagolása, hanem üvegben van. Az illata tényleg nagyon finom, kellemes, nem túl erős. Finoman rajta marad a bőrön használat után. Az állaga is szuper szerintem , bár elég lassan szárad (vagy én kentem sokat ki tudja). Én elég izzadékony típus vagyok, nálam annyira nem hozta a hatását, izzadtam mellette bőségesen, de nem hagyott foltot a ruhán, és testszagom sem volt. Ha napi kétszer használtam, akkor tette a dolgát, kevésbé izzadtam. Összességében nem rossz izzadásgátló, az illata tényleg nagyon jó. Nekem az egész üveg kb. 3 hónapig volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.