Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A gyengéd micellás víz eltávolítja a sminket és kíméletesen, de alaposan tisztítja az arcbőrt. Mandulaolajat tartalmazó összetételének köszönhetően megnyugtatja és hidratálja a száraz és érzékeny bőrt. A NIVEA Gyengéden Ápoló Micellás Arctisztító védi a bőrödet.

• Természetes mandulaolajat tartalmaz.
  • Megnyugtatja az irritált, érzékeny arcbőrt.
  • Eltávolítja a sminket és alaposan tisztít.
  • Hidratálja a száraz arcbőrt.

Nivea  Ápoló Micellás Arctisztító
Ár: 1200 , Eladó: mrs.imperator
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
kirabauer24

Korcsoport: < 18
2019. június 26.

Szeretem, de sajnos a szempillaspirált például nem szedi le..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 26.

Szeretem, de sajnos a szempillaspirált például nem szedi le..

BlackTulip

2019. május 10.

Egész jól leszedi alapozót, de rúzs és szempillaspirál eltávolítására alkalmatlan, "koptatja", de hosszú percekkel eltöltött dörzsölgetés után is a zuhanyzásnál látszik, hogy lett volna még mit eltávolítani. Egy pozitívum, hogy szokásos garnieres " ragacsot" nem hagyja maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

nyarivani

2019. március 25.

Garnier micellás vízéről váltottam erre. Sokkal jobban szeretem, az ár - érték aránya is jobb, jobban elbánik a vízálló sminkkel, és műszempilla barát. 😁😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

reka0122

2018. június 2.

A bőrt szépen tisztítja smink nélkül, de egy szempillaspirál leszedésze meghaladja ennek az arclemosónak a képességeit. Nekem a garnier micellas vize jobban bevált sminklemosásra, viszont ettől sokkal puhább és ápoltabb lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Arrowette

2018. május 30.

Számomra bevált, szeretem. Egy dolgot nem szeretek benne, használat után furcsa tapintatú lesz a bőröm, de nem mondanám ragacsosnak, mégsem az a komfortos megszokott. De mivel közvetlenül fürdés előtt használom, így ezt elnézem neki. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

szanii

2018. május 22.

Inkább a Garnier Micellás Vizét szeretem, de amikor muszáj lett volna használnom nem volt nálam, és kellett vennem egyet. Azóta barátkozunk, mert régebben már használgattam egy NIVEÁS micellás vizet de nem lettünk barátok.
1000Ft.-ért vettem meg a nagy kiszerelést, vagy fél évig elég lesz. Nem pirosodok ki tőle, elég jól lemossa a sminket.

De újra nem veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

De újra nem veszem ha elfogy.

bogyoesbaboca

2018. május 19.

Igaz hogy en tettem fel de sajnos lekell hogy pontozzam mert ez a micellas viz semmit nem er. a sminket egyaltalan nem viszi le meg az alapozot sem nehogy a szempillaspiralt.ugyh nalam kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

fruzsinab98

2018. május 17.

Szerintem ez egy csodás termék mert könnyen leszedi a sminket és naaagyon sokáig elég. Én kb 4 hónapja használom és még csak a felénél vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

LSTE

2018. május 16.

Szeretem. Szerintem egyforma a garnierrel, semmi érdekes. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Szeretem. Szerintem egyforma a garnierrel, semmi érdekes. :D

zsoxcore

2018. április 19.

Ehhez a termékhez is már többször visszatértem. Szépen tisztít, nem csípi a szemem, nem irritálja a bőröm. Ragacsos érzetet sem hagy maga után, viszont a szempillaspirállal ez a termék sem tud 100%-ban elbánni. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.