Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zolabori, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Dezodorok

lovecreams

2016. augusztus 16.

Szóval már nem gyártják..ezért nem találok sehol sem:( Hát most nagyon szomorú lettem, ugyanis az egyik kedvencem volt. Felfrissített és boldoggá tett az illata komolyan. Hát kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

HardCandy092

2016. június 16.

A hatása jó, de az illata nekem túl karakteres, zavar, hogy egész nap ezt az illatot érzem, tusfürdőnek biztos jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Sisszy

2016. április 26.

Nagyon nem jó. Nem vagyok különösebben izzadós, de ez a deo kb semmit nem bír. (és akkor pl nem is edzettem) Szóval nálam a tartóssága kritikán aluli, ráadásul felkenés után sokáig megmarad egy vizes réteg (mintha már megizzadtam volna). Az illata egyébként nekem tetszett, de ez az összes pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

AnnaN

2016. február 9.

Noha a Happy Time tusfürdő a kedvenc Nivea tusim, a dezodor változat sajnos nem igazán vált be. A tartóssága rendben volt, azonban az illata nagyon irritálta az orrom. Ugyan nem volt izzadtságszagom tőle, de ez a mű aroma, amit ez éreztetett velem, nekem még rosszabbnak is tűnt szinte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 9.

MissL

2015. november 15.

Imádom az illatát,és a hatása is teljesen megfelelő! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Imádom az illatát,és a hatása is teljesen megfelelő! Csillagos ötös!

MissKB

2015. június 23.

Először nagyon tetszett az illata, aztán mostmár annyira nem. Igazából csak akkor érzem, amikor magamra kenem, szóval nem túl tartós. Aztán a frissesség érzet is elmúlik és annyira nem is hatékony. És sajnos a fehér ruháimon is hagy egy sárga foltot... A Nivea Energy Fresh ezerszer jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Andikaa94

2014. július 28.

Imádom az illatát, nem drága és sokáig elég... és ami a legfontosabb nem izzadok tőle!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

piskótatészta

2014. július 18.

Sajnos a stift változata nagyon nem vált be,de annyira szeretem az illatát,hogy adtam egy esélyt a golyós változatnak. Nem bántam meg,egyelőre nagyon jól teljesít,még 30 fok fölött sem izzadok és szagok sincsenek,csak a kellemes narancsos illat. Eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

missmisfit

2014. július 11.

Átlagos dezodor, de nekem az illata nagyon nem jött be használat közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Átlagos dezodor, de nekem az illata nagyon nem jött be használat közben.

Ljudmilla

2014. május 5.

Nem vagyok szerencsére olyan nagyon izzadós fajta, csak a parfüm mellé kerestem egy kellemes illatú dezodort. Régebben használtam ennek a termékcsaládnak a testápolóját, aminek imádtam az illatát, így erre esett a választásom. Ugyanaz az isteni illat, egész nap érzem magamon ha direktbe odaszagolok (ki kellett próbálnom :D), nem lesz izzadságszagom. Nekem bevált, sokáig elég napi egyszeri használat mellett :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.