Nivea

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

• Tejjé alakuló olaj formula
  • Arcra és szemre is használható
  • Értékes, természetes kókuszolajat tartalmaz
  • Vattakorong nélkül használható
  • Tökéletesen eltávolítja a sminket, tisztítja a bőrt, nem hagy hátra zsíros érzést

Ginderclyde

2019. december 3.

Nagyon akartam szeretni ezt a terméket, mert lényegesen olcsóbb mint a piac többi jó minőségű olajos lemosója, de sajnos nem vált be. Nem érzem, hogy maradéktalanul lemosná a sminket, fényvédőt és pár percig használat után tényleg homályos marad a látásom. Nem irritál, szépek az összetevői és végül is egynek elmegy, de újravenni nem fogom. Kétlépéses arctisztítást használok, utána lemosom egy géles lemosóval is, de nem az igazi. Ha pár évvel ezelőtt vettem volna, akkor el lettem volna ájulva tőle, mert a micellás vizekhez meg lemosó tejekhez képest szuper, de ha más olajos lemosókkal hasonlítom össze, akkor nem állja meg a helyét. Labdába se rúghat egy Body Shop Kamillás olajos lemosó vagy egy Clinique Take the day off balm-hoz képest.
Gondolkoztam a 3 ponton, mert a termék nem rossz, de kategóriájában igen, úgyhogy 2.
Akir érdekel az arctisztító készítmények működése akkor nagyon ajánlom ezt a videót (0:37 - 3:29 a márkafüggetlen rész)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Puszedli83

2019. november 27.

A reklám kicsit csalóka, hiszen ezt nem önmagában kell használni. Első lépésként ezt, aztán egy géles arctisztító.
Én egy pumpányit viszek fel száraz bőrre, aztán kicsit be vízezem, valóban tejes állagú lesz. Aztán lemosom , maradéktalanul leszedi a sminket az arcról, én a szememre még nem próbáltam.
Sokáig elég lesz,mert még alig látszik, hogy hiányzik belőle.
Én elégedett vagyok vele,azt hozza amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

Sokáig elég lesz,mert még alig látszik, hogy hiányzik belőle.
Én elégedett vagyok vele,azt hozza amit ígér.

Zafina

2019. november 16.

Imádom, imádom, imádom!!!!!!!! Fúúú, de jó, hogy megvettem ezt a terméket!!!!!! Eddig mindig ódzkodtam az olajos lemosóktól, mert macerásnak tartottam, plusz hallottam másoktól, hogy kicsit bele megy a szembe és homályosítja a látást is, de ezzel semmi ilyen sem történt még minimális szinten sem. És ami a legszuperebb, hogy 1000x jobban teljesít, mint egy sima micellás víz, teljesen leszedte egyből a sminket - utána teszteltem, hogy át mentem egy micellás vízzel át itatott vattakoronggal és semmi sminkmaradvány nem volt rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

szaboaniita

2019. október 31.

Szintén kétlépéses arctisztításhoz használom, nagyon örülök hogy végre nagyobb választék van itthon az arcra való olajos lemosókból. Amióta mindennap a double cleansinget alkalmazom sokkal szebb a bőröm, meglepődtem de ez a termék nem okozott pattanásokat. Mindent maradéktalanul leszed, nem használok vattakorongot sem és ez is szuper:) Ha nagyon durván beledörzsölöm a szemembe csak akkor csíp:D Maga a termék nálam 5 csillagos mert erre számítottam de szerintem a Nivea nem megfelelően reklámozza. Mint ahogy a legtöbb olajos arclemosót ezt is le kell mosni utána valami krémes/géles lemosóval és így teljes a tisztítás. Nekem ez az életben nem jött le csak vízzel, pedig direkt úgy is megpróbáltam. Ezért lehet csalódni fognak azok akik azt várják hogy tejszerűen leolvad :D Amúgy ha kihoznának mellé egy géles arctisztító testvérkét az jó húzás lenne :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Jazin140

Korcsoport: < 18
2019. október 19.

Én nagyon megszerettem! Kétlépéses arctisztítás első lépéseként használom ,nagyon jól leszedi az alapozót meg a fényvédőt is! Reggel csak simán ezt használom és sokkal jobban esik mint egy géles arclemosó. Puha marad tőle a bőröm és tényleg "hidratálja" valamilyen szinten. Száraz bőrre kell felvinni és tejes állagúvá válik ha vízzel lemosom , nem hagy semmilyen olajos érzetet. Glamour napokon jól feltáraztam belőle , 50%-al szinte ajándék :D Koreában már pár éve nagy híre van az olajos lemosóknak és vártam , hogy végre valamelyik márka itthon kiadjon egy tiszta olajos lemosót. Szerintem szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol