Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Vicuska918, az összetevőket feltöltötte: rosemary88, Módosítva: 2021. április 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Hialuronsav tartalom
  •  Frissítő, hidratáló hatás
  •  Hatékony szennyeződés eltávolítás
  •  Kíméletes az arcbőrhöz

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

anesz12

2021. október 10.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, rögtön csípte az arcomat, szememet, piros is lett tőle a bőröm, úgyhogy rögtön le kellett mossam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

GoldenCo

2021. október 10.

Sajnos nekem nem vált be, csípi az arcbőrömet és a szememet is. Elhasználom de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

lisbeth10

2021. szeptember 2.

Jó kis termék kellemes a használata, szépen tisztítja az arcbőrt, nem tapasztaltam irritáló hatást, kivétel a szemeim környékén, de ezt eddig minden Nivea micellás víznél tapasztaltam, szóval ezt a területet kihagyom és szemfesték lemosóval tisztítom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

bardo

2021. augusztus 25.

Nem nyerte el a tetszésemet pedig nagy örömmel vettem meg és lelkesen kezdtem használni. Tetszetős design de sajnos ennyi pozitívumot tudok róla elmondani. Minimálisan hidratál de csípi az arcbőröm :( Elmúlik ugyan de nem szívesen használom és várom, hogy elfogyjon. Sajnálom, mert szimpatikus termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Andi777

2021. augusztus 2.

Vegre!
Mostanaban a Nivea mici vizek nem hoztak a legjobbakat szamomra… csiptek es nem dolgoztak hatekonyan. Nos,ez azeddig legjobban sikerult micellas viz a markatol. 🙌🏻😌❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Vegre!

Csipetke

2021. július 31.

Szépen tisztít és minden sminket leszed maradéktalanul. Nem csípi sem az arcom sem a szemem. Szépen tisztít és nem hagy maga után semmilyen ragacsos érzetet. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

Talus

2021. július 24.

Félve vettem meg,mivel a detoxos csípte a szememet és hagyott egy furcsa réteget is maga után.De adtam neki egy esélyt és agyon jól tettem!
Egyáltalán nem csíp,dörzsölés nélkül simán lehozza a sminket(erősebbet is).Hogy a vízálló sminkkel hogy viselkedik,azt nem tudom sajnos,mert én olyan termékeket nem használok,de a simákkal könnyedén megbirkózik.
Egyszerűen imádom,ezentúl csak ezt veszem. ^_^
Nagyon remélem,hogy nem vonják majd ki a forgalomból! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

Egyszerűen imádom,ezentúl csak ezt veszem. ^_^
Nagyon remélem,hogy nem vonják majd ki a forgalomból! :D

fancy917

2021. július 23.

Mióta bejöttek a köztudatba a micellás termékek csak a Garniertől használtam. Nemrég kipróbáltam a Mixa-t de nagy csalódásomban a fél tubus után kénytelen voltam visszatérni a Garnierhez. Kolléganőm meggyőzött, hogy adjak egy esélyt a Nivea micellás vizeinek, mert nagyon jók. Végülis a sokszoros DM pontok meg a kíváncsiság miatt megvettem ezt. A hyaluronsavas termékeket amúgy is nagyon szereti a bőröm. Nagyon jól tettem!!! Abszolút elégedett vagyok. A sminket jól leszedi, a vékony sugárnak köszönhetően könnyebben belőhető az ideális mennyiség a vattakorongra és a bőröm nagyon szereti. A pórusaim is kisebbek és mintha "nyugodtabb" lenne a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

lilimakeup

2021. július 15.

Nagyon jól tisztit. A sok sminket a szemről egyből lehozza (szemhéjpúder, tus, szempillaspirál)
Nem tartalmaz parfümöt, ami plusz pont. Kellemesen hidratál, nem hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

extraj

2021. július 7.

Nagyon jó. Szépen megtisztítja a bőrömet, használat után kellemes friss érzésű a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.