Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: tanita, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2012. november 8.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új Nivea Hydro Care termékcsalád aloe verával és vízililiommal pótolja a haj természetes nedvességszintjét. Ezek a kondicionáló termékek annyira finomak, hogy a felnőttek mellett akár az iskolás gyerekek is használhatják őket. A formula egyszerre hatékony és kíméletes. A hidratáló hatásáról jól ismert aloe vera úgy látja el nedvességgel a hajat, hogy közben nem nehezíti el azt. A folyékony keratin pedig kisimítja és ápolja a hajat, segít helyreállítani és selymessé varázsolni azt. A sampon vízililiom-kivonattal üde, friss illatot is kölcsönöz a frizurának.

zsibip

2019. február 28.

Hát sajnos nekem ez a sampon nem jött be. Nagyon szeretem a Nivea termékeit, de ezzel most jól mellé nyúltam. Az egyébként normál hajam két nap után már teljesen zsíros volt és a korpa is megjelent a fejemen, pedig azzal eddig soha nem volt problémám. Több esélyt is kapott, felváltva használtam egy másik samponnal, de újra és újra megismétlődött a forgatókönyv, úgyhogy elváltak útjaink. Egy csillagot kap a jó illata miatt, de sajnos ennyi a pozitívum amit el tudok mondani róla :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Jucuus

2019. január 11.

Ár-érték arányban ez egy jó sampon. Jól tisztít, illata nagyon tetszik, csak sajnos elnehezíti a hajat, emiatt -1csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Floree

2018. június 12.

Legalább egy éve megvan ez a sampon, és két hónapja találtam meg véletlenül a szekrényben, mikor mást kerestem. Most elkezdtem használni, és nagyon szeretem az illatát - könnyű, friss, finom. Mivel a töveknél zsírosodó, végein töredezésre hajlamos hajam van, sokat nem javít rajta, de fényes, puha lesz tőle a hajam, és könnyen ki tudom fésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

fagas

2018. március 12.

AZ illata mennyei, a hatása szinte semmi, használata után két nappal már újra lehet hajat mosni.:-( Nem bejövős, sajna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 12.

bocicsoki

2017. december 26.

Nekem kicsit szárítja a hajam, az illata is hamar elillan. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Nekem kicsit szárítja a hajam, az illata is hamar elillan. 3*

Bubucim

2017. május 14.

Néhány évvel ezelőtt használtam. Akkor még inkább szárazabb volt a hajam. Nem volt vele gondom, de csodát se tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

nikolett00

2017. február 26.

LÁNYOK! Tehát, olvastam itt a véleményeket, és úgy láttam, hogy többségetek zsírosodásra hajlamos hajra vettétek! Nos, olvassátok el, a flakkonon fel van tüntetve: Normál és száraz hajra való sampon! Ne várjátok azt, hogy ez nem fog zsírosítani.
De egyébként, normál típusra (nekem) nagyon bevált, imádom az illatát, és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

krisztinamedveczki

2017. január 14.

Úgy olvasom,hogy nagyon megosztóak a vélemények a samponról. Nekem töveknél könnyen zsírosodó a hajam, nem vékony szálú, de egyszer erre esett a választásom. Nem zsírosította a hajam, gyönyörű, selymes és puha tapintású lett tőle a hajam. Az illata nagyon kellemes, napokig lehet érezni a hajamon. Azóta kipróbáltam más samponokat is, de szerintem visszatérek hozzá, mert a hajamat nagyon szépen rendben tartja és ápolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Leander

2016. augusztus 15.

Hidratáló hatását nem igazán éreztem, viszont sajnos nem tisztít rendesen, minimum kétszer, de akár háromszor is fel kell vinni, így eléggé hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

BraunAngie

2016. január 10.

Nekem nagyon bevált. Ár érték arányban a legjobb szerintem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Nekem nagyon bevált. Ár érték arányban a legjobb szerintem:)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.