Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abbraccio, Módosítva: 2012. június 21.

Kategória:   Dezodorok

Nem hagy foltot a fekete ruhákon. Csökkenti a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon. Hatékony izzadás szabályozás 48 órán keresztül. Színezőanyag-mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Viky0123

2019. november 19.

Rajtam egyáltalán nem büdös, bár nem igazán szokott izzadni a hónaljam. Ellenben egy húzás a hónaljamon 10 perc alatt sem szárad meg, és ragad. Nem túl életszerű így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Emike

2019. augusztus 5.

Sztem ennek a csomagolásán elirták a betűket, mert ez nemhogy 48 óráig, még 48 percig se használ. Akkor érdemes használni, ha helyet szeretnél magadnak a metrón, mert olyan átható szagokat képes létrehozni, hogy az vmi elképesztő.
Semmit nem ér az égvilágon, pedig próbáltam többször is. Se az izzadtságot se a szagokat nem képes leküzdeni, sőt...
Megírom ezt a véleményt és hajítom is bele a kukába.
Ha lenne nulla pont, annyit adnék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Megírom ezt a véleményt és hajítom is bele a kukába.
Ha lenne nulla pont, annyit adnék rá.

spavanilly

2019. július 30.

Alapvetően nagyon sok Nivea- terméket szeretek (legjobban a sötétkék termékeket), és több dezodort is próbáltam tőlük ( fújos, stiftes és golyós kiszerelést egyaránt), tettem hát ezzel az illattal is egy próbát. Sajnos felkenés után ugyanazt tapasztaltam, mint az elődöknél: hamarosan megjelent mellette a saját izzadságszag...foltot ugyan nem hagyott a ruhán, de még a nyugis éjszakai napszakra (zuhanyzás után) sem nyújt megfelelő védelmet; izzadásgátló hatása számomra 0.
Nivea deók közül volt régebben a pici fehér- világoskék tubusos, az nagyon hatékony krémdezodor volt, sajnos megszűnt.
A mostani palettából jó szívvel csak a sötétkék flakonos fújóst ( abból is inkább a 0%alkoholost- ami borotválkozás után is használható), illetve a sötétkék stiftes verziót tudom ajánlani.
/Limitált kiadásból szuper a 2 éve piacra dobott "Sunshine" ( ami nem alkoholmentes) Bp.-en az Á.C.- ben még találtam belőle, Szegeden sajnos már nincs.../

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

Stella1993

2019. július 29.

Egyetértek az előttem lévőkkel. Évekkel ezelőtt próbáltam. Kellemes illata van, de dezodoráló hatása 0. Hosszú idő kell neki, amíg megszárad a hónaljon. Nekem nemcsak nem gátolta meg az izzadásomat, hanem büdössé is tette. Konkrétan büdösre izzadtam magam valamelyik összetevője miatt, ami nem jellemző rám.
Mivel áttértem az állatkísérlet-mentes termékek használatára, a Nivea soha többet nem jöhet szóba nálam, de nem is bánom a szörnyű összetevői és a hatástalan termékei miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

perfumeaddict

2019. július 29.

Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal. Tetszik az illata, és valóban nem hagy nyomot, erre kap egy-egy pontot, de alapvető funkcióját, hogy dezodoráljon, nem csinálja, de legalábbis nem jól. Egy nap többször is újra kell kennem, pedig 48 órát állít magáról. Nekem egy dezodortól az az elvárásom, hogy ha reggel felkenem, akkor estig ne kelljen újra kennem, és ne érezzem büdinek magam. Ennél egyik sem teljesült.

PS: a golyója sem forog jól!

PPS: eljutottam arra a pontra, hogy az ismerőseimnek reklámozom, hogy ezt NE vegyék meg. Vissza kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

PS: a golyója sem forog jól!

anette25

2019. július 28.

Nálam sem vált be ez a dezodor, az illatán kívül semmi sem tetszik benne. Az izzadásgátló hatását egyáltalán nem fejti ki, és nekem foltot is hagy a ruhán. Valahogy azért elhasználom, de soha többé nem veszem újra.
Hatalmas csalódás számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Hatalmas csalódás számomra.

tiszaboglarka

Korcsoport: < 18
2019. július 13.

Hát nekem nem vált be. Az illata sem nyerte el a tetszésem. Foltot éppen nem hagyott, de többször kellett újrakennem egy nap. Az izzadáson nem segített semmit, pedig elvileg ez lenne a feladata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 13.

lilaszilva

2019. május 26.

Pár éve sokat használtam Nivea deokat, most visszatértem: nem kellett volna! Foltot ugyan nem hagy a ruhákon, és az illata is finom, de az izzadásgátló hatása csupán pár óráig tart. És mondjuk én egy dezodortól nem ezt várnám. Szóval amellett hogy drága, nekem nem használ. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

kremmanias24

2019. március 12.

A fehér ruhám sárgafoltos, a fekete ruhám meg fehér foltos lesz tőle. Tehát pont nem teszi azt amit ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

vivienvandaa

2019. január 6.

Nagyon jó az illata.. ! A sárgás foltokat viszont ugyanúgy látok fehérfelsőimen egy időután! De izzadsággátlóként teszi a dolgát!!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 6.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol