Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abbraccio, Módosítva: 2012. június 21.

Kategória:   Dezodorok

Nem hagy foltot a fekete ruhákon. Csökkenti a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon. Hatékony izzadás szabályozás 48 órán keresztül. Színezőanyag-mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 400 , Eladó: Lisana
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Rákóczi tér es 32-esek tere között, fizetés: Személyesen, posta csak előre utalással

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Samantha

2022. március 28.

Hatásos és tényleg nem fogja be a ruhát. Erős izzadás esetén is megfelelő volt. Nem túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 28.

Dea0609

2022. január 26.

VÉGRE! Egy olyan dezodor ami nem hagy foltot a ruhán. Kellemes illata van,újra vevős!!❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 26.

d.anett89

2022. január 19.

Nagyon jó dezodor. Az illata hosszantartó, a ruhákon nem hagy foltot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

Nagyon jó dezodor. Az illata hosszantartó, a ruhákon nem hagy foltot

lois

2021. december 17.

Még nem találtam ennél jobb deót, ami nekem ennyire bevált volna. Szeretem az illatát, hamar megszárad miután felkenem, jó az izzadásgátló hatása, azt viszont sajnos nem mondhatom, hogy tényleg nem hagy foltot, mert sajnos minden deó foltot hagy nekem, lehet én használok túl sokat, de ez kell nekem a biztonságérzetért. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 17.

bllvktr

2020. december 29.

Szeretem az illatát, és egészen tartós is, de 24 órát nem bír ki, lemarad a rexonák mögött nekem :/ nem a legrosszabb, de egy forró nyári napon nem biztos hogy ezt választanám ^^'

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

gittus0924

2020. szeptember 13.

Már több Nivea deohoz írtam véleményt, erről is kb ugyanazt tudom írni. Nekem tökéletesen bevalt, bírja az edzéseket is, nem voltam budos mikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Dorotii66

2020. szeptember 13.

Egy éve vettem és használtam el, csak elfelejtettem véleményt írni róla. Én is azok táborát erősítem, akiknek nem igazán vált be ez a dezodor. A tartósságát nem tudom reálisan értékelni mert télen használtam, de sejtésem szerint nyári napokon cserben hagyott volna. A legnagyobb csalódás viszont az, hogy foltot hagyott a ruhán, tehát egyáltalán nem “invisible”, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

alexandraaa

2020. június 24.

Én egy pár éve már ezt a fajta dezodort használom, mivel a fújósok korábban nagyon kikezdték a bőrömet. Talán annyi negatív van vele kapcsolatban, hogy ha felkenem a hónaljamra, akkor egy pár percet várni kell, hogy felszívódjon. De egyébként számomra teljesen megfelelő, délutánig kitart, nincs kellemetlenség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Viky0123

2019. november 19.

Rajtam egyáltalán nem büdös, bár nem igazán szokott izzadni a hónaljam. Ellenben egy húzás a hónaljamon 10 perc alatt sem szárad meg, és ragad. Nem túl életszerű így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Emike

2019. augusztus 5.

Sztem ennek a csomagolásán elirták a betűket, mert ez nemhogy 48 óráig, még 48 percig se használ. Akkor érdemes használni, ha helyet szeretnél magadnak a metrón, mert olyan átható szagokat képes létrehozni, hogy az vmi elképesztő.
Semmit nem ér az égvilágon, pedig próbáltam többször is. Se az izzadtságot se a szagokat nem képes leküzdeni, sőt...
Megírom ezt a véleményt és hajítom is bele a kukába.
Ha lenne nulla pont, annyit adnék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Megírom ezt a véleményt és hajítom is bele a kukába.
Ha lenne nulla pont, annyit adnék rá.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol