Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2014. február 25.

Kategória:   Dezodorok

48 órás izzadás szabályozás és gyengéd Nivea ápolás.

• Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt
  • Alkohol-, színezőanyag- és tartósítószer mentes
  • Ápolja a bőrt borotválás után - panthenollal és hamamelisszel

Kiszerelés: 40 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pomme

2016. július 29.

Csak pár napja használom, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Illatmentes, ami szerintem alap kellene legyen, hatalmas pluszpont érte. Így szerencsére nem zavar be a parfümökbe. Nem kenődik túl vastagon, mint mondjuk egy Rexona, óvatosan öltözve meg lehet úszni a fehér csíkokat a ruhákon. Szeretem nagyon a Nivea stiftek kialakítását, nem túl széles, pont jó, nem tudom kikenni a karom túloldalára, mint más széles fejű dezodoroknál. Alapvetően eléggé Nivea-ellenes vagyok, de eddig úgy tűnik, ez egy jó termékük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Anheszenamon

2014. április 25.

Imádom az illatát. Először a golyós és spray változatát használtam. Egy idő után beláttam, hogy nekem nem váltak be a golyós változatok. Egy idő után az összeset izzadságszagúnak éreztem magamon, amint felkentem a hónaljamra. Ahogy nedvesen hozzáért a ruhámhoz egy idő után egyszerűen büdösnek éreztem.
Ez a stiftes változat azonban bevált. Az illata nagyon kellemes számomra, nap végére sem vagyok büdös és nem kellett eddig még utána kennem. Persze nyáron lehet, hogy más a helyzet. Mostanában elég izzadós vagyok. Nem mondom, hogy ez a deo teljesen meggátolja az izzadást, de legalább nem leszek szagos. Ha változna a helyzet, akkor jövök és frissítek a véleményemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

nagylevelű csodamogyoró leveleiből és kérgéből kivont összetevő. A különböző részek eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.