Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2014. február 25.

Kategória:   Dezodorok

48 órás izzadás szabályozás és gyengéd Nivea ápolás.

• Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt
  • Alkohol-, színezőanyag- és tartósítószer mentes
  • Ápolja a bőrt borotválás után - panthenollal és hamamelisszel

Kiszerelés: 40 ml

pomme

2016. július 29.

Csak pár napja használom, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Illatmentes, ami szerintem alap kellene legyen, hatalmas pluszpont érte. Így szerencsére nem zavar be a parfümökbe. Nem kenődik túl vastagon, mint mondjuk egy Rexona, óvatosan öltözve meg lehet úszni a fehér csíkokat a ruhákon. Szeretem nagyon a Nivea stiftek kialakítását, nem túl széles, pont jó, nem tudom kikenni a karom túloldalára, mint más széles fejű dezodoroknál. Alapvetően eléggé Nivea-ellenes vagyok, de eddig úgy tűnik, ez egy jó termékük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Anheszenamon

2014. április 25.

Imádom az illatát. Először a golyós és spray változatát használtam. Egy idő után beláttam, hogy nekem nem váltak be a golyós változatok. Egy idő után az összeset izzadságszagúnak éreztem magamon, amint felkentem a hónaljamra. Ahogy nedvesen hozzáért a ruhámhoz egy idő után egyszerűen büdösnek éreztem.
Ez a stiftes változat azonban bevált. Az illata nagyon kellemes számomra, nap végére sem vagyok büdös és nem kellett eddig még utána kennem. Persze nyáron lehet, hogy más a helyzet. Mostanában elég izzadós vagyok. Nem mondom, hogy ez a deo teljesen meggátolja az izzadást, de legalább nem leszek szagos. Ha változna a helyzet, akkor jövök és frissítek a véleményemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil