Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Tusfürdők

"Engedje, hogy a kakaóvajjal  & tejproteinnel gazdagított ápoló krémtusfürdő  selymesen lágy habjával  ápolja bőrét, miközben a kakaó édes illata elvarázsolja az érzékeket."

Babooca

2019. augusztus 26.

Egyszer volt egy ilyenem, de elajándékoztam egy használat után, mert jobban szeretek szappanokat használni. Kellemesen kakaós illata volt, de szerintem hosszú távon én nagyon unnám az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

netti1990

2019. július 11.

Nagyon finom kakaóvaj illata van :)
Krémes állaga van.
Jól habzik,jól tisztít.
Szép,puha tőle a bőröm :)
Zuhanyzás után egy ideig lehet érezni a bőrömön az illatát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Nagyon finom kakaóvaj illata van :)
Krémes állaga van.
Jól habzik,jól tisztít.
Szép,puha tőle a bőröm :)
Zuhanyzás után egy ideig lehet érezni a bőrömön az illatát :)

Ennie86

2019. május 30.

Az egyik kedvencem a Nivea tusik közül. :) Krémes, lágy habja van ami eszméletlen finom illatú. Nem szárít. Puha a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Daisyyy

2019. március 18.

Maga a tusfürdő kellemes, a szokásos Nivea színvonal, de az illata nem győzött meg annyira, vagy csak nem az én ízlésemnek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Zsolt8912

2018. május 27.

Nagyon szeretem a márka tusfürdőit, de mind közül ez az egyik kedvencem! Főleg az illata varázsol el, de a hatása is remek, nem szárít, táplál és hosszan tart!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Viki9727

2018. március 26.

Nagyon finom kakaóvaj illata van, fürdés után is lehet érezni a bőrön. Jól habzik, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Linuxo

2018. február 14.

Az illata nekem nem lett a kedvencem, kissé émelyítő. Ezt leszámítva nagyon szépen habzott. Olyan hidratált bőrt eredményezett, hogy abszolút nem kellett testápolózni utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Luckuska

2018. február 7.

Ahhoz képest, hogy aranyárban van, semmivel sem nyújt többet, mint egy "mezei tusfürdő". Ajándékba kaptam, de magamtól nem venném meg. Jónak jó, az illata hamar elillan, az állaga nyúlós, a flakonja kényelmetlen. Igazából nem is értem, hogy egy ekkora márka miért nem bír értelmes, használható tubust kitalálni, mert, hogy fejre állítani nem lehet, mikor a vége felé járok az is biztos. Kész szenvedés az aljáról kiküzdeni a maradékot, pedig még egy pár alkalomra való van benne. Nem is értem az elképzelést. Összességében a csomagolás jól néz ki, de semmi praktikum nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Akara

2017. november 15.

Egész kellemes az illata, az állaga, a habzása, pedig nem vagyok Nivea rajongó. Viszont nekem az alapból vízhiányos bőröm állapotán ront, még szárít rajta, a testápoló párja pedig nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

kriszta214

2017. június 16.

Egyébként is szeretem a Nivea tusfürdőket, de ennek különösen beleszerettem az illatába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.