Nivea

Ár:   560 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

48 órán keresztül véd az izzadás és a kellemetlen szagok ellen. Avokádóolajjal lágyítja a bőrt.

Szandricsek

2020. február 6.

Nyertem egy Nivea játékon egy doboznyi hasznos, szuper cuccot. Ő pont nem az lett.
A flakon ugyan mindennél praktikusabb, de itt nekem kifújt. Az illata már az elején riasztó volt számomra, de próbálkoztam, viszont nem bírtam 1 percet sem magamon.
Így légfrissítőként végezte a mosdóban. Ott pompásan végzte a dolgát, annyira, hogy a párom megkért vegyek/szerezzek már egy ilyen "spray"-t megint a mosdóba :))
Bocsi;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

Bocsi;)

sweetmedusa

2018. december 10.

Magának a permetnek jó illata van, ezért is vettem meg, de magamon borzasztó szaga lesz ahogy keveredik az izzadsággal, mert hogy izzadásgátló hatása 0. Engem nagyon zavar, egynél többször nem tudok felvenni egy felsőt ha ezt fújom magamra.. egyetlen pozitívuma, hogy nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Hyacinthus1orientalis

2018. augusztus 1.

Illata az jó, talàn picit túl púderes. Izzadsàggàtló hatàsa nem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Illata az jó, talàn picit túl púderes. Izzadsàggàtló hatàsa nem sok.

szeliger

2018. július 19.

A flakon jól kézreáll, tenyérbe tervezve. A szórófejen elfordítható kupak, zárt álllásban a kék pumpatető nem lenyomható. Kifújáskor fehéres színű a permet, ugyanakkor nem vettem észre, hogy jobban nyomot hagyna a ruhán, mint egy átlagos deospray. Az illat eleinte nagyon intenzív, virágos-púderes, de gyorsan szolidabbá válik, simán lehet mellette a parfümszenvedélynek hódolni, háttérbe vonul és hagy más illatokat érvényesülni. A száraz bőrömmel nem vagyok nagyon izzadós fajta, úgyhogy nekem az izzadásgátló hatása egész napra elég, még melegebb időben is.
Egynek elmegy dezodor, szívesen használom, de annyira nem nagy szám, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 19.

kdorci

2018. július 18.

ISTENI az illat!! Sokáig is érzem magamon. Bár én nem tudok a konkrét izzadásgátló hatásáról beszélni, de tuti, hogy még be kell szereznem belőle pár flakonnal :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.