Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ZsuzsannaSandor, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Megnyugtatja az irritált, érzékeny arcbőrt.
  • Eltávolítja a sminket és alaposan tisztít.
  • Hidratálja a száraz arcbőrt.

danzsu

2020. május 28.

Nem kaptam a kedvenc micellás vizemből,ezért gondoltam próbát teszek vele. Nem bántam meg,száraz bőrre kiváló.Nekem nem hagy réteget az arcomon, remekül hidratál,cseppet sem húzódik,feszül a bőröm.Kontaktlencsét használok,de nem bántja,nem csípi a szememet. Maradéktalanul eltávolít mindent az arcomról (nyilván nem egy pamacsot használok el esténként,hiszen az irreális elvárás,hogy egy pamacs levigye az alapozót,szemfestéket, stb. ...).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 28.

Toscana

2020. május 14.

Akciós volt és a csaj a DM-ben rámnyomta mikor már második nap is ott tébláboltam kitalálva, hogy melyik micellás legyen most kipróbálva... Semmi extra, leszedni amit lekell szedjen, egy bizonyos réteget hagy az ember bőrén amit utána én lemosok; a szemet azt valóban csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Jayf

2019. december 10.

Hát érzékeny bőrre egyáltalán nem jó, marja az arcom, a szemem, mindenem, amivel érintkezik. Hatását tekintve olyan, mint a többi Nivea micellás víz, nagyjából leszedi a sminket, de azért csodát ne várjunk, kell dörgölni rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

DianaS

2019. december 8.

Most fogyott el. Az elején rendesen "ismerkedett vele a bőröm kíváncsi voltam merre billen a mérleg, és végül egészen megszerettem. Szépen nyugtatja a pattanásokat (idővel, a legelején ezt nem vettem észre), jól tisztít és nem szárítja széjjel az arcbőrt csak annyira amennyire kell a pattanásokat, nagyon elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.