Nivea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Messy2214, Módosítva: 2019. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A gyengéd rózsavizes micellás gél hatékonyan tisztítja bőrödet, eltávolítja akár a vízálló sminket is, miközben friss, természetes érzetet hagy maga után és kellemes rózsa illatot.

700Ft - Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél
Ár: 700 Ft (+800 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: a képen látható állapotban, szinte hiánytalan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás után postán maradó ajánlott levélben
Ár: 900 Ft , Eladó: meszarosklaudia
Állapot: 1x próbált, kicsi hiányzik a tubusból, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges, postázás előreutalás után foxposttal.

Bubucim

2020. július 13.

Bulgáriában vettem, mivel elfelejtettem vinni magammal arctisztítót. Tavaly újdonságnak számított, ezért gondoltam, kipróbálom. Sminket nem arctisztítóval szoktam eltávolítani, ilyen tekintetben tehát nem tudok nyilatkozni a termékről. Arctisztítóként semmi extrát nem tudott nyújtani, de szerencsére allergiás tüneteket sem produkáltam tőle. Ez a termék egy érv, hogy többé ne landoljon a kosaramban drogériás arctisztító. Vagy gyógyszertári, vagy magasabb árkategóriás. Mennyiség helyett minőség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. június 29.

A Foreo arctisztítómra rakom, úgy viszem fel az arcomra, engem nem irritál, puhává teszi a bőröm és én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 29.

Fridus0807

2020. június 8.

Sajnos valamiért érzékeny rá az arcbőröm. Használata után piros lett tőle. Szerintem szárít is. Így biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Schnebli

2020. május 25.

Szeretem a rózsavizes termékeket, ezért vettem meg, azóta azért sokat tanultam a bőrápolásról, és tudom, hogy ez nem alkalmas kombinált bőrre. Ugyanis túl sok olyan összetevőt tartalmaz ami inkább szárítja a bőrt, és hosszú távon nem jó megoldás, hiszen a zsíros bőrnél nagyobb problémát okoz ha túlszárítják. Én azoknak ajánlanám, akiknek nem problémás a bőrük és szeretnének egy kellemes illatú arclemosót. Valamint a benne lévő anyagokra nem érzékenyek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

kisszandi

2020. május 11.

Updetelek: hosszútávú használat után azt tapasztalom, hogy szárít, szóval inkább mégsem venném újra. Plusz találtam egy jobbat.

Ajándékba kaptam. Kizárólag tusoláskor használom, hogy megmossam vele az arcom (mellette használom a micellás vizüket). Összeségében jó, tervezem megvenni magamnak is. DE! a szemceruzát nem mindig távolítja el (de ezen a micellás víze segít). Egy ilyen tubus kb. 4-5 hónapig kitart, legalábbis nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

NikolettaP

2020. május 11.

Nàlam ez az arclemosó elég durva bőrirritàciót okoz. Nagyon kivörösödik az arcom utàna és feszül is a bőröm 😬

MiniMaus7

2020. május 7.

Sajnos nem lett a kedvencem. Az illata nem tetszik, és használata után nekem nagyon húzódik a bőröm. A dolgát elvégzi és nem csípte a szememet sem, de tuti nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Elkofen

2020. május 2.

Glamour napokon szoktam féláron beszerezni. Most pedig a Rossmann- ban vettem 30 %-os kedvezménnyel. Szerintem tökéletesen tisztít, de smink eltávolításra nem ezt használom. A sport utáni izzadt, poros, vagy napkrémes arcomat viszont szépen megtisztítja. Kicsit szárít, de nem annyira, mint egy tusfürdő. Az én arcbőrömet viszont a klóros csapvíz is szárítja. Szóval ez nem feltétlenül a termék hibája. Használata után mindenképpen használok hidratálót.
Az illatát szeretem. Kissé művi rózsaillat, de nem nyanyás, öreges.
A tubusa a szép rózsafejjel igazán gusztusos. Hiába..kedvelem a rózsás dolgokat. 😏
Már megjelenése óta többször újravettem és fogom is a jövőben. Akciós árát nagyon megéri. És valami ütős akció gyakran van rá.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

Az illatát szeretem. Kissé művi rózsaillat, de nem nyanyás, öreges.

Andy88

2020. április 10.

Kedvelem a Nivea termékeit, a rózsaillat viszont nem tartozik a kedvenceim közé. Ennek ellenére ez a micellás gél nagyon szuper! Szépen leszedi a sminkemet, tisztítja és frissíti a bőrt. Nem szárít és nem ragad utána az arcom. (Persze azért fontos utána hidratálni...)
És ami még nagyon fontos: egészen kellemes illata van. :) Nem mondom, hogy a legfinomabb illat amit valaha éreztem, de nem az a tömény rózsás "nyanya illat", amire számítottam.
Az áráról nem beszélnék, mert tesztelésre kaptam. Mindenki döntse el magának, hogy megéri-e vagy sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

PANNY

2020. április 10.

Számomra ez a termék teljes pénzkidobás volt a bőröm egyátalán nem szokott semmilyen termék használata után piros lenni de most nagyon durván piros lett és még égető érzést is biztosított.Rettenet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.