Nivea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Messy2214, Módosítva: 2019. február 20.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A gyengéd rózsavizes micellás gél hatékonyan tisztítja bőrödet, eltávolítja akár a vízálló sminket is, miközben friss, természetes érzetet hagy maga után és kellemes rózsa illatot.

700Ft - Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél
Ár: 700 Ft (+700 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: a képen látható állapotban, szinte hiánytalan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás után postán maradó ajánlott levélben
Ár: 900 Ft , Eladó: meszarosklaudia
Állapot: 1x próbált, kicsi hiányzik a tubusból, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges, postázás előreutalás után foxposttal.
lettniko

2019. november 21.

Tavasszal vettem az egyik kuponnapon 50%-os kuponnal.
Sminket nem ezzel mosom le, így csak arctisztítónak használom. Az illata nagyon mű, az állaga sem jön be, nem érzem, hogy tisztítana.
Használata után az egész arcom úgy néz ki, mintha leégtem volna, és lehet hogy ettől lett tele sok kis piros pattanással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Tavasszal vettem az egyik kuponnapon 50%-os kuponnal.

Lilyvalentine

2019. november 12.

A sminket jól eltávolítja, viszont az illata mű bazsarózsára emlékeztet engem, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

JErzsi

2019. november 2.

Még a tavaszi glamour napokon vettem és csak egy pár hete használtam el teljesen ímmel ámmal, más termékkel felváltva. A sminket nem távolítja el annyira jól mint a Baleás pumpás arctisztító hab, az illata nagyon édes, nagyon tömény, ami reggelent nem esett igazán jól, ugyan nem irritált, de szárította a bőröm. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Regina0206

2019. október 21.

Én meg voltam vele elégedve. Jó az állaga, finom az illata, jól tisztít és nem szárítja a bőrömet. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

széva

2019. augusztus 21.

Nekem az a kis fatartós bolgár rózsaolaj jut eszembe ha szagolom. Jól habzik,tisztít.A szemem nem csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 21.

googles

2019. augusztus 15.

Pontosan ilyen illata lenne a muanyag rozsanak. 😁

Amugy mostanaban rakattantam a sminklemosas problemajara, folyamatosan keresem azt a habzo vagy nem habzo, sima vizes arcmosassal mukodo szert, amivel az en maximumon is minimal sminkemet vatta es dorgoles nelkul le tudom mosni.

Ez eddig egesz jo, de meg nem gyozott meg teljesen, igy 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Pontosan ilyen illata lenne a muanyag rozsanak. 😁

Ez eddig egesz jo, de meg nem gyozott meg teljesen, igy 4 pont.

bernatd

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 15.

Használat után friss érzésű lesz a bőröm, nem szárítja a bőrömet, de utána mindig használok hidratálót. Egyetlen bajom vele, hogy tényleg nagyon mű az illata, már-már kellemetlen. Meg nem próbáltam alapozót leszedni vele, egyelőre csak lefekvés előtt használom.

Update: Minden sminket szépen lehoz, felfrissul tőle a bőröm nagyin megimadtam a használat során. Picit szarit de az én bőröm elbirja. Most meg kísérletezek, de azoknak akiknek zsírosabb, kombinált bőre van csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

SchmitterBettina

2019. július 31.

Minden este ezt használom, szépen tisztít, jól habzik, jó illata van. Hogy a vízálló sminkkel el bír e azt nem tudom, én mindig egy olajos lemosóval oltom fel a sminkem, csak után használom a géles lemosókat, de a maradványokat lehozza. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

gitta0523

2019. július 28.

Nagyon szeretem, kevés is elég belőle mert nagyon jól felhabzik,frissít, tisztít,szépen leszedi a sminket, jól teszi a dolgát. Akkor is szoktam használni ha nincs rajtam smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

biolamánia

2019. július 24.

Amióta használom, sokkal kevesebb pattanás jön ki rajtam, és puhább a bőröm. Nagyon szeretem. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.