Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Nem képez zsíros filmréteget a bőrön és eltávolítja a sminket! Még az erős smink eltávolításakor sem kell az arcbőrt dörzsölni. Minden (csaknem) magától eltűnik. A kíméletes összetétel óvja a szempillát, a hialuronsav pedig segít hidratálni a szemkörnyéki érzékeny területet."

Olajmentes. Nem kell leöblíteni.

Vicuska918

2019. május 3.

Sajnos nem sikerült megkedvelnem a gél állagot és a szempillaspirállal sem bírkózik meg. Kuka...

A szempillaspirált leszedi, de a gél állag nekem nem jött be. A vattakorong beszívja, ha nem vagyok elég gyors.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Krisztiina

2019. február 8.

Nem használok már erős sminket, de a spirálom az mindig vízálló. A munkahelyi fiókba vettem. Tegnap délután újra festettem a szemeimet. Ehhez lemosókendőt használtam, amire felvittem a gélt. Nem kellett belőle sok és minden probléma nélkül leszedte a szemfestéket és a spirált is. Nem tapasztaltam vele semmi rosszat. Sőt. Ami nagyon tetszik benne, hogy semmilyen lemosó vagy tonik után nem éreztem még ilyen felfrissültnek a szemkörnyékemet használat után. Még nincs okom csillagot megvonni tőle :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

ivor

2018. november 5.

Szerintem sem indokolt a hype körülötte, azon kívül hogy jól néz ki, semmivel sem tud többet mint egy átlagos szemfestéklemosó- viszont sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 5.

fannas

2018. szeptember 30.

Ez borzalom! Nem lehet eltávolítani szemfesték lemosóval a szemfestéket.... Nem a vízállót, a sima szemfestéket sem. Irritálja a bőrömet, számomra használhatatlan. Kidobtam. Soha többé!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

anievi

2018. szeptember 17.

Nem tavolitja el a szempillaspiralt es csipi a szememet is, allagat megszoktam volna de igy nem birom hasznalni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Ophelia

2018. július 18.

Szeretem, hogy olajmentes, tudok utána újra sminkelni ha úgy alakul. Anyám adott túl rajta, neki nem jött be a géles állag, nekem ezzel semmi problémám nincs, szépen leszedi a sminket, nem irritál, lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

olvaso

2018. július 1.

Korábban rendszeresen használtam Nivea szemfestéklemosót, amivel mindig elégedett voltam, ezért most ezt a micellás terméket választottam. Ezzel sajnos nem igazán vagyok elégedett. Többszöri átdörzsölés után távolítja csak el a sminket, különösen a - nem vízálló - szempillaspirállal küzd nagyon. Nem tudom mit kezdene a vízálló sminkkel. Nem fogom újra vásárolni ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

audreyenn

2018. június 30.

A kétfázisú - olaj -víz - lemosó jobban működik. Ez sem rossz, de nem hoz le mindent dörzsölés nélkül, és párszor át kell vele törölni a szemkörnyéket, hogy valóban tiszta legyen. Legközelebb ismét az összerázósat veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

stiles

2018. június 16.

Nem rossz, akkor használom, amikor nagyon fáradt vagyok, későn érek haza, és nincs kedvem/energiám a double cleansinghez meg az egész rutinhoz, ezzel áttörlöm az egész arcomat kétszer, aztán lemosom vízzel (egyébként nem hagy réteget, amit le kell mosni, de azért szeretem utána megmosni az arcomat), hidratálórém, és kész is vagyok. Sokkal egyszerűbb a használata, mint a legtöbb lemosónak, ugyanis a géles állag miatt nem folyik szét, akár kézzel is használható, de a vatta sem szívja be. Nem hagy semmilyen réteget a bőrön, egy picit sem irritálja a bőröm vagy a szemem. A szempillaspirált viszont nem szedi le teljesen, szóval nem adok neki 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Funnyface

2018. május 20.

Kuponnal bevásároltam a számomra új Nivea lemosókból. Száraz a szemkörnyékem bőre, gondoltam csak plusz lehet, ha igéretéhez hűen legalább egy picit hidratáló. Duplán tisztítom az arcomat, mindig lemosom arclemosóval a szemkörnyékemet is, hogy a piszkos-sminkes-lemosós maradékis eltünjön. Innentől kezdve kevésbbé érvényesül a hidratáló hatása...No mindegy, ezt az ellentmondást simán figyelmen kívül hagyom:)
Visszatérve a termékre, átlátszó géles állagú, emiatt a vattakorong nem szívja fel. Eleinte (hiába csuktam be a szemem, természetesen) mindig a szemembe ment az egész. Még szerencse, hogy különösebben nem irritálta. Aztán megpróbáltam, hogy eloszlatom a vattán, de akkor is bele ment. Ráadásul nem győztem eleget rátenni, hogy valamennyit leszedjen a szemfestékből. Sokat kellett dörzsölnöm a szemkörnyékemet... Megelégeltem, -de fel nem adtam- és közvetlenül a pilláimra kentem belőle (csukva volt a szemem...). Így nem ment a szemembe, nem kellett dörzsölgetnem, húzogatnom a bőrömet, jobban is hatott, és vattakorong sem kellett. Félperc elteltével átsimogattam a pilláimat, és vízzel lemostam. A sima drogériás szempillaspirált leszedte, mint az álom. Bánatomra a koreai spirálhoz hozzászólni sem tudott, még egy picit sem, semennyire sem...vicces volt, hogy a szempillaspirált meg sem hatotta. Úgy hogy áttértem másik lemosóra.
Vicces termék, elszórakoztattam magam vele...előnye, hogy illatmentes, kíméletes, nem irritálta a szememet semennyire sem, csak a spirállal keveredve csípett. Kedves, szórakoztató termék, de vízálló szemfestékhez drámai mértékben nem tud elbánni.
Előveszem újra, amikor megint nem vizálló spirált használok majd, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.