Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorci24, Módosítva: 2016. november 16.

Kategória:   Arcápolók

A 3 az 1-ben micellás arctisztító érzékeny bőrre dexpanthenollal és szőlőmagolajjal kíméletesen és alaposan tisztítja az arcbőrt, gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál. Az arctisztító micellás részecskéket tartalmaz, amelyek képesek a vattakorongra vonzani, és azon megkötni víz- és zsíroldékony szennyeződéseket, megtisztítva ezáltal a bőrt.

• Alaposan tisztít
  • Gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál is
  • Segít csökkenteni az érzékeny arcbőr tüneteit
  • Parfümmentes
  • Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt

Nivea csomag
Ár: 1200 , Eladó: Zsanci02
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom. Miskolcon az Avason vagy a Blaskovics utcában előre egyeztetett időpontban átvehető.
Ár: 1000 Ft , Eladó: davincsike
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyesen, szinte bárhol
AngelHeart80s

2019. április 18.

Érzékeny bőrre vettem, lemosás után piros lesz a bőröm, persze elmúlik hamar, picit, mintha csípne is, sminket alig szedi le. Az Avon micellás vize sokkal jobban bejött! Alig várom elfogyjon....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

nikki91

2019. április 9.

Nagyon problémás a bőröm, és nehéz is rá bármilyen kozmetikumot találni. DE EZ!! Nagyon jó!! :) Semmi problémám nincs vele, nagyon szeretem. Teszi a dolgát! Más micellás lemosók csak problémát okoztak a bőrömnek, ezt tényleg merem ajánlani másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Rainbowgirl14

2019. február 5.

Nekem csípte a szemem, így csak az arcom lemosására tudtam használni. Nem hagyott ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

ranett

2018. november 30.

Nem ég az érzékeny bőröm tőle, a tisztítóhatása nagyon jó, mattít . Minden jót el tudok mondani róla. Csak ezt fogom használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Dra

2018. november 14.

Szépen leszedi a sminket, nem irritál, nem szárít. Picit olajos érzete van utána az arcomnak, de ez nem von le a minőségéből. Nekem sokkal jobban bejön, mint a fekete verziója...
Állandó kellék a fürdőben, minden nap ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Állandó kellék a fürdőben, minden nap ezt használom.

esztietta

2018. november 11.

Sokáig kedvencem volt, ma már csak nosztalgikus érzés ránézni, de abban az időben jó volt.
Megbirkózott az erősebb sminkkel is, nem bántotta a szemem, a szőlőmagolaj kellemesen hidratált. Érzékeny bőrre szerintem nagyon ideális.(viszont van jobb hasonló árértékben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

vivienvandaa

2018. október 31.

Nem tudnék nélküle már létezni!!! Minden féle sminket leszed!! és mióta használom sokkal kevesebb pattanásom is van.. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

angelavaradi

2018. október 27.

Kedvenc sminklemosóm, semmi ragacs, semmi mellékillat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Kedvenc sminklemosóm, semmi ragacs, semmi mellékillat

pilleriin

2018. október 8.

Kiadós, tartós, olcsó, megbízható. Rozaceásként első használatkor picit irritált, de utána már többé nem fájt soha, újravettem és rendszeres darab lesz nálam. Sőt ha a szemembe megy, nem csíp annyira, mint a G betűs rózsaszínkupakos. Csak szempillaspirált használok és azzal meg tud birkózni de néha kiegészítésként használok bio szemfestéklemosót is.
Update: van ennél hatékonyabb drogériás mici is. Egy csillag mínusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Update: van ennél hatékonyabb drogériás mici is. Egy csillag mínusz.

goldgirl

2018. szeptember 14.

Nekem picit csalódás, legalábbis az eddig próbáltakhoz képest. Nem tudom miért, de mindig próbálkozok új micellásokkal, pedig már 1-2 bevált márkát elfogyasztottam (legalább tudom mihez nyúljak legközelebb). Reggeli arctisztításnál nem csíp, este fürdés után viszont igen. Ezt nem is értem, főleg ezért nem fogom újravásásrolni. Ami pozitívum, hogy rendesen leszedi a sminkmaradványt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.