Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorci24, Módosítva: 2016. november 16.

Kategória:   Arcápolók

A 3 az 1-ben micellás arctisztító érzékeny bőrre dexpanthenollal és szőlőmagolajjal kíméletesen és alaposan tisztítja az arcbőrt, gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál. Az arctisztító micellás részecskéket tartalmaz, amelyek képesek a vattakorongra vonzani, és azon megkötni víz- és zsíroldékony szennyeződéseket, megtisztítva ezáltal a bőrt.

• Alaposan tisztít
  • Gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál is
  • Segít csökkenteni az érzékeny arcbőr tüneteit
  • Parfümmentes
  • Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt

jakabsara

2018. június 22.

Sok micellás vizet kipróbáltam már, de mindig ehhez nyúlok vissza. Érzékeny az arcom sajnos és kipirosodásra is hajlamos, de ez a termék semennyire sem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

v.alexandra27

2018. június 20.

Elégedett vagyok vele, én sminklemosásra használom, a szempillaspirálokat is jól le tudom vele szedni. A bőrömet nem irritálta, nem szárít, és ragacsos érzetet sem hagy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Tmika

2018. június 8.

Második arctisztítóként használom, ha úgy érzem, hogy szükség van még rá. A Skinfood egyik arclemosója után van olyan fura érzésem, hogy valami réteg maradt rajtam, és még ráfér egy kis tisztítás. Kellemes, nyugtató, és nem szárít, de ha más arclemosót használok, akkor nincs rá szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Leonella

2018. május 5.

Allergiás (viszkető, kiütéses) arcra használtam, érezhetően nyugtatta a tisztított felületet.
A sminket is könnyedén eltávolítja, nálam plusz pont, hogy parfümmentes.
Bár nem erre való, de jobb híján (utazás közben) ezzel töröltem le a borotva használat után viszkető, kipirosodott bőrfelületet, rövid időn belül enyhítette a borzasztó irritációt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

A sminket is könnyedén eltávolítja, nálam plusz pont, hogy parfümmentes.

eprecske1988

2018. április 23.

Azt mondanám, hogy egy teljesen átlagos micellás víz. Leszedi úgy 95%-ban a sminket, nem árt 2 vattával lemosni, de utána kellemes, tisztának érezhető a bőr. Aki csodaszert keres, ez nem az, de fél áron kb. 800 ft-ért 400 ml sminklemosó, ami elég fél évig és nem bántja a bőrt mindezért cserébe szerintem jó deal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

baba_girl_16

2018. március 17.

Nagyon jó kis lemosó, teljesen megéri az árát. A nagy 400 ml-s kiszerelés mindennapos használat mellett 5 hónapig tartott ki. Szépen leviszi a sminket, mondjuk 2 vattával nekem át kell törölni az arcom, hogy minden lejöjjön. Nem irritálja a bőrt, tényleg szuper érzékeny bőrűeknek. Használata után nekem még át kell mosnom az arcom valamivel, önmagában nem szeretem ha rajta marad a bőrömön sminklemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

SimonEdina

2018. március 13.

Nagyon szeretem ezt a micellás vizet, a top3-ban nálam benn van!
Kellemes illata van. Nem irritálja a bőrt, nem hagy maga után ragacsos érzést, nem szárít, nem csíp és szépen leszedi az egyéb szennyeződéseket és rólam a szemfestéket is, de erre ritkán használom. Mostanában, ha reggel sietek vagy késésben vagyok, akkor csak ezzel áttörlöm az arcom, eltávolítja az éjszakai zsírtermést és felfrissít, nagyon szeretem. Sokáig elég mindennapos használat mellett is, csak vigyázni kell, hogy ne menjen sok a vattakorongra, mert akkor folyik.... saját tapasztalat... :D inkább 2 korong, nem túl sok micellával az a biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Nagyon szeretem ezt a micellás vizet, a top3-ban nálam benn van!

Szilviams0118

2018. március 6.

nem rossz, de vannak jobb micellás vizek..(legalábbis nekem)...néha több vattakoronggal jön le a sminkem, ha ezt használom. visszatérek a garnierhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

macspamacs

2018. március 2.

Nagyon kellemes termék, nem irritálja a bőrt, a sminket és egyéb szennyeződéseket is rendesen leszedi. Nem hagy maga után ragacsos érzést. Már többször újra vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Kinga20

2018. február 26.

Nagyon bejött, már a második nagy flakont használom. Nem szárít, nem csíp és szépen leszed minden sminket. Igaz, van, hogy biztosra megyek és kétszer áttörlöm vele az arcom. Sokáig elég mindennapos használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.