Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorci24, Módosítva: 2016. november 16.

Kategória:   Arcápolók

A 3 az 1-ben micellás arctisztító érzékeny bőrre dexpanthenollal és szőlőmagolajjal kíméletesen és alaposan tisztítja az arcbőrt, gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál. Az arctisztító micellás részecskéket tartalmaz, amelyek képesek a vattakorongra vonzani, és azon megkötni víz- és zsíroldékony szennyeződéseket, megtisztítva ezáltal a bőrt.

• Alaposan tisztít
  • Gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál is
  • Segít csökkenteni az érzékeny arcbőr tüneteit
  • Parfümmentes
  • Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt

fanniki

2018. február 5.

Jól bevált a mindennapokban, tényleg nagyon jó érzékeny bőrre. A kedvenc micellás vizem. Este ezzel távolítom el a sminket, hatékonyan távolítja el a szemfestéket, szempillaspirált, alapozót, nem kell dörzsölni az arcom a vattakoronggal. Reggel is át szoktam törölni vele az arcom, felfrissít. Nem csíp, nem feszül utána a bőr. Kellemes érzést hagy a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Szilkx

2018. január 28.

Én nagyon szeretem, nem kell belőle hatalmas mennyiség, hogy a sminket szépen levigye, viszont szemről tényleg nehezebben hozza le, de nem is pont arra lett kitalálva, ezért marad az öt csillag. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

rekaglavak

2017. december 27.

A kedvenc micellás vizem. Ugyan a szemfestéket kicsit nehezebben viszi le, de a feladatát ellátja, nem kell dörzsölnöm az arcom, hogy lejöjjön a smink.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

CeCeDrake

2017. december 14.

Ecsetmosásra jó. Másra nem lehet használni.
Ront a bőr állapotán, nagyon szárít és egyáltalán nem tisztít jól!
Eszembe nem jutna ezzel mondjuk szemsminket lemosni, pláne nem spirált, sőt, azt semmilyen micellás lemosóval.
Funkcióját nem látja el, használható, de másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Ecsetmosásra jó. Másra nem lehet használni.
Ront a bőr állapotán, nagyon szárít és egyáltalán nem tisztít jól!
Funkcióját nem látja el, használható, de másra.

Andrea1985

2017. december 14.

Nagyon szeretem. Este ezzel távolítom el a sminket, hatékonyan távolítja el a szemfestéket, alapozót, nem kell dörzsölni az arcom a vattakoronggal. Reggel is át szoktam törölni vele az arcom, felfrissít. Nem csíp, nem feszül utána a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 14.

mayernoemi

2017. december 5.

Jól bevált a mindennapokban,tényleg nagyon jó érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Jól bevált a mindennapokban,tényleg nagyon jó érzékeny bőrre.

kitti08

2017. november 16.

Csodaszernek nem mondanám, viszont nekem a mindennapokra bevált. A szempillaspirált valóban kicsit nehezebben szedi le. Viszont egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet, nem irritál. Használat után frissnek és üdének érzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Easy Come Easy Go

2017. október 29.

A dm-ben akciósan vettem a nagy kiszerelést egy csomag vattakoronggal, sokkal jobban megérte, mint a kis kiszerelés. Hazaérve láttam, hogy ez nem a normál bőrre való, de gondoltam, egy próbát megér. Sajnáltam volna mondjuk ekkora mennyiséget kukába dobni. De! Nekem nagyon bevált, a valaha volt legjobb micellás arctisztítóm, a szememről maradéktalanul eltávolítja a vízálló sminket is, és nem csíp, ez meg aztán plusz pont. Nálam még a rózsaszín Garnier mindenkinekbevált micellás vizét is übereli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

bessie

2017. október 25.

Szépen lehozza a napi szennyeződéseket és a sminkmaradványokat. Eltávolítja a vízálló sminket is. Használata után nem feszül, vagy ég a bőröm. Csak friss érzés marad utána. Igaz használata után tonikozok is, meg krémezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Marietta1977

2017. október 2.

Mikor belevágtam a megfelelő arcápolási rutinomba, akkor vettem meg ezt a terméket. Számomra teljesen megfelelő, a dolgát jól végzi, a bőröm nem húzódik, nem viszket a használata után.
Bátran ajánlom bárkinek, én amúgy a nivea termékeket szeretem, nincsen velük bajom, nyilván vannak jobb összetevőjű termékek is, de mindennapos arcápoláshoz tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.