Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorci24, Módosítva: 2016. november 16.

Kategória:   Arcápolók

A 3 az 1-ben micellás arctisztító érzékeny bőrre dexpanthenollal és szőlőmagolajjal kíméletesen és alaposan tisztítja az arcbőrt, gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál. Az arctisztító micellás részecskéket tartalmaz, amelyek képesek a vattakorongra vonzani, és azon megkötni víz- és zsíroldékony szennyeződéseket, megtisztítva ezáltal a bőrt.

• Alaposan tisztít
  • Gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál is
  • Segít csökkenteni az érzékeny arcbőr tüneteit
  • Parfümmentes
  • Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt

rk98

2017. szeptember 16.

jol tisztit, de nem a legtokeletesebb. vannak reggelek, amikor meg igy is pandakent ebredek, mert a szempillaspiral foltot hagy alvas kozben (pedig alaposan mosom le a sminkem, nem sajat hibambol nem sikerul jol az eltavolitas). elso par hasznalatnal csipte a borom, foleg a szemem kornyeken, de mar nem erzek hasonlo irritaciot. adtam egy eselyt neki a garnier ketbazisuja utan, de merfoldekkel lemaradt tole ez a nivea. ha tehetem, nem fogom tobbszor ujravenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Yette

2017. szeptember 12.

Teljesen elégedett vagyok ezzel az arctisztítóval. Nem irritál és jól tisztít.
Bár egy csöppet túlzásnak érzem azt állítani hogy hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Teljesen elégedett vagyok ezzel az arctisztítóval. Nem irritál és jól tisztít.
Bár egy csöppet túlzásnak érzem azt állítani hogy hidratál.

dorcsigo

2017. szeptember 12.

Hááááz, eléggé ég tőle a bőröm, egyáltalán nem szeretem. Többször adtam neki esélyt, de ma végleg kidobtam, méghozzá úgy, hogy szinte tele volt. Kb 10-szer használtam, marta az arcbőrömet, ami teljességgel érthetetlen számomra, a tonikot is és a nyugtató arctejet is használom, azok viszont szuperek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Kence123

2017. augusztus 29.

Én egy 400ml-es változatot vettem amihez vattakorongot is adtak ajándékba.Jól tisztítja a bőröm de nem ez a kedvenc micellás vizem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Lhoruraii

2017. július 23.

Eddig Garniereket használtam, és nagyon bánom, hogy ezúttal nem azt vettem. Abból a sima rózsaszín és az olajos sárga kupakos is sokkal jobb. Ez egyszerűen sehogy nem akarja leszedni a sminket, ahogy húzom a vattakorongot az arcomon nem csúszik rajta hanem szinte ragad, a szemfestéket lehetetlen leszedni vele anélkül, hogy a szemembe belefolyna. Pár alkalommal próbálgattam használni, de mostmár feladom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Mesito

2017. július 15.

2/3 flakonnal használtam el eddig. Úgy érzem, hogy alaposan tisztít, 1-2 vattakorongnyit használok el. Használom reggel, mielőtt sminkelnék és valóban segít csökkenteni az érzékeny arcbőr tüneteit, üdít, frissít. Nap végén ezzel távolítom el a sminket, a 2. vattakorongra a szempillaspirál miatt van szükség, az okoz némi nehézséget, de dörzsölni azért nem szükséges. A krémes állagú sminklemosóhoz képest ég és föld. Szeretem a hidratáló hatását, a frissítését, pont azt nyújtja, amire szükségem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

ladri

2017. július 12.

A Garnier rózsaszínét használtam előtte egy évig, és nem voltam vele elégedett, de rá kellett jönnöm, hogy az sokkal jobb ennél. A Niveát 3 hónapja használom, nekem eszméletlen sok kell, hogy elfogadható legyen az arcom, és utána még kell arctisztító zselé. 4-5 vattakorong biztosan kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Pappetra99

2017. július 12.

Az eddigi legjobb micellás vizem. Nagyon szeretem használni, minden sminket maradéktalanul eltávolít. Nem kell belőle sok ezért sokáig elég. Párszor már újra vettem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Gaddemon

2017. július 3.

Nekem egyáltalán nem jött be. Szerencsére ajándékba kaptam, így nem buktam rajta. Jó pár hete használom már, abszolút nem érzem, hogy frissítően hatna a bőrömre, sőt az egész arcom kifejezetten ragad tőle. Biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

amandavampiire

2017. június 28.

A szempillaspirál neki sem megy nagyon, de mit lehet tenni.
Sok sok micellás vizet kipróbáltam már, és ez is olyan mint a többi, semmi extra nincs benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

A szempillaspirál neki sem megy nagyon, de mit lehet tenni.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.