Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorci24, Módosítva: 2016. november 16.

Kategória:   Arcápolók

A 3 az 1-ben micellás arctisztító érzékeny bőrre dexpanthenollal és szőlőmagolajjal kíméletesen és alaposan tisztítja az arcbőrt, gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál. Az arctisztító micellás részecskéket tartalmaz, amelyek képesek a vattakorongra vonzani, és azon megkötni víz- és zsíroldékony szennyeződéseket, megtisztítva ezáltal a bőrt.

• Alaposan tisztít
  • Gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál is
  • Segít csökkenteni az érzékeny arcbőr tüneteit
  • Parfümmentes
  • Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt

Lilla90

2017. június 27.

Az eddigi egyik legjobb micellás arctisztítóm, könnyen leszedi az alapozót és a bronzosítót. Elég kétszer végig menni az arcomon micellás vízzel átitatott vatta koronggal és maradréktalanul leszed mindent a bőrömet még egy hasonló termék után sem éreztem ennyire tisztának. Én ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

haaszrebekaanna

2017. június 8.

akciósan vettem a dm-ben féláron. nagyon szépen leszedi a sminket és tisztít, de vigyázz szembe ne kerüljön! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Fabi95

2017. május 3.

Először véletlenül vettem meg, a funkcióját ellátja, de biztosan van ennél jobb micellás arctisztító. Másodjára anyukám nyert egy facebook-os játékkal Niveás csomagot, természetesen benne volt a csomagban a 400 ml-s kiszerelése. Ha elfogy nem veszem újra. Jelenleg a Mixa termékcsaláddal szemezgetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

kiskacsa01

2017. április 21.

Glamur napokon szereztem be, de amellett hogy borzalmasan szárít, pattanásokat is okozott nálam. Használat után nekem muszáj volt lemosni, mert ragadt az egész arcom. Kuka

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

kovacs.orsolya90

2017. április 13.

Semmilyen nyugtató hatást nem tapasztalam. Sminkelmosásra használom,vár néha azt érzem,hogy nem tisztította meg eléggé a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Bettu

2017. április 4.

Használtam már Nivea micellás vizet, bár nem tudom melyik fajtát, mégis valamiért a Garniernél maradtam. Most, hogy nézelődtem a Rossmannban, megláttam, hogy ehhez ajándék labello van, ezért nem tudtam ott hagyni, elcsábultam. :D Remélem meg leszek vele elégedve, egyenlőre megadom neki az 5 csillagot, nem emlékszem, hogy bármiféle problémám lett volna vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

bianka077

2017. április 3.

Nekem nem igazán vált be. A vízálló sminket csak szétkeni az arcomon és nem tudom lesikálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Anna96

2017. március 29.

A nivea alapvetően egy jó márka, de ez a terméke nem jött be. Zsíros érzetet hagy maga után és mitteszereket hozott elő nekem. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

bogii95

2017. március 24.

Nekem nagyon nem vált be..A DM-ben vettem 50 %-os kuponnal, így szerencsére nem költöttem rá 1600 Ft-ot, de még a 800 is sok érte. Csípi nagyon a szememet, és alig szed le vmennyi sminket, csomó ideig kell dörzsölni, de így is inkább a végén már vmi mással szedem le amit maga után hagy az arcomon. A Balea-s micellás vizet használtam eddig, azzal teljesen elégedett voltam, maradok annál továbbra is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Szabcsy90

2017. március 21.

Eddig csak vichy arclemosókat használtam, egyszer próbáltam a garnier termékeit de csípte a szememet. Mivel a vichy enyhén szólva is nagyon drága, ezért muszáj volt körbenéznem alternatívákat keresve, így találtam rá a nivea micellás arclemosójára. A boltban kilöttyintettem egy picit a kezembe és bekentem vele a szemkörnyékemet,hogy csípi-e :D hát nem csípte így megvettem és azóta hálát adok az istennek, hogy így tettem mert ez lett a kedvenc lemosóm. Jobb minden eddiginél, nem csíp és nagyon szépen tisztít. Mindenkinek ajánlom akinek érzékeny a bőre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.