Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorci24, Módosítva: 2016. november 16.

Kategória:   Arcápolók

A 3 az 1-ben micellás arctisztító érzékeny bőrre dexpanthenollal és szőlőmagolajjal kíméletesen és alaposan tisztítja az arcbőrt, gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál. Az arctisztító micellás részecskéket tartalmaz, amelyek képesek a vattakorongra vonzani, és azon megkötni víz- és zsíroldékony szennyeződéseket, megtisztítva ezáltal a bőrt.

• Alaposan tisztít
  • Gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál is
  • Segít csökkenteni az érzékeny arcbőr tüneteit
  • Parfümmentes
  • Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt

creammaniac

2017. március 19.

Évek óta a Garnier rózsaszín kupakos micellás vizét használom, de most megláttam leakciózva + ajándék termékkel ezt a Nivea lemosót, így könnyen rábeszéltem magam. :D Féltem, hogy nem lesz olyan jó, mint a Garnier, de majdhogy nem jobb is! Nem sminkelem magam erősen, a BB krém + szemfesték + szempillaspirál nem jelent neki gondot, sőt, a szempillaspirált szebben le is szedi, mint a Garnier. Nagyon jó vétel volt, a 400 ml sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Kingucii

2017. március 18.

Nekem nem vált be.
Már az első ponton megbukik: Nem tisztít alaposan,egyáltalán nem mossa le 100%-ig a sminket, ennyi erővel vízzel is lemoshatnám az arcom.
Első 2 pont kilőve, tény,hogy nem szárította,ez igaz.
Parfümmentes,valóban.
Még nem találtam meg a tökéletes sminklemosóm.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Nekem nem vált be.
Első 2 pont kilőve, tény,hogy nem szárította,ez igaz.
Parfümmentes,valóban.
Még nem találtam meg a tökéletes sminklemosóm.:(

zsofi20

2017. március 16.

Nekem nem csípi a szememet, illetve nem húzódik tőle a bőröm, de kb. annyira hatékonyan szedi le az alapozót, hogy ezzel az erővel vízzel is próbálkozhatnék. Ezért az árért pedig az ember már valami jobbat is elvárhatna. Remélem hamar elfogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Rendoca

2017. március 16.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. :)
Drogériás viszonylatban az egyik kedvencem.
Hatékonyan tisztít, pillanatok alatt eltávolítja a sminkem. Nem okozott irritációt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. :)
Drogériás viszonylatban az egyik kedvencem.

kittaa

2017. március 9.

A Garnierről váltottam mert az épp nem volt, nekem meg sűrgösen kellett, hát nagyon megbántam. Húzódik tőle a bőröm és a szemem is csípi, alig várom hogy elfogyjon ez a 400ml és visszatérjek a másikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

szanika

2017. március 7.

Előtte a garnier rózsaszín kupakos micellás vizét használtam, az bevált, de most váltani akartam valami újra.
A dm app-al 800 Ft volt a 400ml-es kiszerelés és ajándékba adtak ehhez a fajtához egy tégelyes labellot, úgyhogy haza is hoztam.
Nekem teljesen jól működik, bár még csak 1x használtam. Nem csíp, nem szárít, nem büdi, teszi a dolgát. Erős szemsminknél is fogom majd tesztelni a későbbiekben. Jó vétel volt! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Farfalina

2017. február 28.

Én 2 évig ezt használtam nagyon szerettem aztán elkezdtem másfajtákat is venni mert nekem huzodik a bőröm tőle!
De a drogeriások között szerintem ez a legjobb!
A laroche sensitive micellástol nem huzodott a bőröm de nem is nyugtatta.....
Inkább visszatértem erre megint mert a sminket teljesen könnyen leszedi nem csípi a szemem nem iritál elégedett vagyok és voltam is vele!
A nivea éjszakai sensitive krémet használom este utánna igy már komfortos nappal meg egy hidratálot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

De a drogeriások között szerintem ez a legjobb!
A laroche sensitive micellástol nem huzodott a bőröm de nem is nyugtatta.....

BerillHanna

2017. február 18.

2-dik flakonnal használom épp, nekem nagyon bevált! Mást nem is fogok venni csak a Niveát :) Imádom! Illat mentes, nem hagy semmilyen ragacsos érzetet, tisztának és üdének érződik utána az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Dorathea

2017. február 17.

Korábban a garnier micellás vizét használtam, de nem találtam azt tökéletesnek, így mikor elfogyott gondoltam kísérletezzünk. Láttam hogy van benne szőlőmagolaj, gondoltam így majd talán hidratál is egy kicsit, mert a garnierrel az volt a bajom, hogy kicsit húzódott utána a bőröm.
Nos nagyon nem váltotta be a reményeimet, iszonyat csípi a szemem, és mivel azt annyira irritálja az arcomon se merem elhasználom, olyan jó hgy rögtön a nagy, 400 ml-es kiszerelést vettem meg "-.-

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

absinth

2017. január 21.

Elhasználtam egy üveggel, de ennyi elég is volt belőle. Nem rossz, de semmi extra. Mindent leszed szépen, mégsem érzem azt az átütő tisztaság-érzetet. Illata nincs szerencsére. Ami viszont nagy előnye, hogy az érzékeny bőrömet nem irritálta, és amikor véletlen a szemembe ment, nem csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.