Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorci24, Módosítva: 2016. november 16.

Kategória:   Arcápolók

A 3 az 1-ben micellás arctisztító érzékeny bőrre dexpanthenollal és szőlőmagolajjal kíméletesen és alaposan tisztítja az arcbőrt, gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál. Az arctisztító micellás részecskéket tartalmaz, amelyek képesek a vattakorongra vonzani, és azon megkötni víz- és zsíroldékony szennyeződéseket, megtisztítva ezáltal a bőrt.

• Alaposan tisztít
  • Gyengéden eltávolítja a sminket és hidratál is
  • Segít csökkenteni az érzékeny arcbőr tüneteit
  • Parfümmentes
  • Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt

DragonGirl2002

2017. január 4.

Használat után kissé ragacsossá vált a bőröm és tisztaságérzetet sem éreztem annyira... 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

nagyeszter0811

2017. január 2.

Ha lehetne 1 csillagot sem adnék. Nem használok sem ultradrága extra extra tartós alapozót, se vízálló szempillaspirált, egyedül a szemhéjtusom az, ami elvileg 24 órán keresztül tart, gyakorlatban pedig max 10. Egyszerűen hihetetlen, hogy ez a termék még egy szimpla alapozót sem tud leszedni. Megvettem a nivea kétfázisú szemfestéklemosóját, és bár egyáltalán nem gazdaságos, kénytelen voltam azzal leszedni a sminkemet. Borzalmas. Egy flakon szappanos víz nagyobb csodákra képes, de komolyan. A legnagyobb pénzkidobás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Judiit

2016. december 12.

Már a negyedik flakonnal használom el. Mióta ez megvan azóta szemsmink lemosásra ezt használom. Nem csíp, viszonylag könnyen leszedi a szempillaspirált. Szolid az illata, nem marad ragacsos utána a bőröm. Megszerettem . Általában akciósan éri meg megvenni kettes pakkokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 12.

brenlina

2016. december 7.

Szerintem még sosem adtam egy csillagot semmire, hát most itt az ideje.
Amikor elkezdtem a véleményt írni, előtte átnéztem az előttem szólók hozzászólásait, és nagyon meg vagyok lepve azon, hogy mindenki öt csillaggal értékelte a terméket.
A Garnier micellás vízről váltottam erre, mert akciós volt a Rossmann-ban, gondoltam, miért ne próbálnám ki. Bár ne tettem volna. A következő problémákat tapasztalom:
1. A sminket többszöri dörzsölés után távolítja el. Ennél jóval olcsóbb lemosók, és a már említett Garnier is jóval hamarabb teszi a dolgát, de a Niveással jópár percig eltart, amíg eltávolítom a sminkem. Szempillaspirálon és szemöldökformázó termékeken kívül semmit nem használok, tehát sok feladata egyébként sem lenne. Tehát a többihez képest szerintem gyengén oldja a festéket.
2. Ez az "adagolófej", amit ráapplikáltak, hát minden, csak nem praktikus. Ha erélyesen megdöntöm a dobozt, akkor a világ minden égtája felé kifröcsköl, de ha csak rácsöpögtetem a vattára, akkor nem nyomhatom meg a doboz oldalát, különben kifolyik. Ha fültisztítót szeretnék vele feltölteni, hogy az elkenődött festéket korrigáljam, akkor szinte egy csepp sem jön ki belőle.

És igen, valóban illatanyagmentes és nem húzza a bőrt - mint ahogy a micellás vizek általában. De azért ennél lehetne praktikusabban csomagolt és hatékonyabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Szerintem még sosem adtam egy csillagot semmire, hát most itt az ideje.

timeadombi

2016. december 7.

Ma vásároltam újra. Eleinte nem volt annyira barátom, de már imádom. Eltávolítja a sminkmaradványokat, nem hagy ragacsos érzetet, nem csípi a szemet, nem irritál és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

sunbazsi

2016. november 25.

Néhány hete használom és tökéletesen elégedett vagyok vele. Eddig a Garnier micellás vizét használtam, de ez is ugyanolyan szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

knikolett629

2016. november 25.

nagyon szeretem, mert egyáltalán nem csíp, és használata után nem húzódik a bőröm, továbbá semmi ragacsos érzetet nem hagy maga után. Vízálló sminkkel nem bánik el túl jól, de szoktam a vattapamacsomra a termék mellé tenni egy csepp ricinus olajat, azzal gyönyörűen leszedi :) illatmentes, nem csípi egyáltalán a szememet. nagyon meg vagyok elégedve vele, egy vattapamacsra nem kell egyébként nagyon sokat rakni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.