Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   711 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

A puha és selymes bőrért, értékes kaolin összetevőkkel. 48 órás védelmet nyújt.

Ár: 718 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Garu

2018. december 17.

Eddigi kedvencem. Nem vagyok nagyon izzadós fajta, bezzeg a mellem izzad és a homlokom, szóval megvagyok áldva... Ez a termék tökéletes, este is az illatát érzem halványan, semmi izzadság...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

bellah

2018. november 27.

Nagyon szeretem, kellemes illata van, tartós. Jobb, mint a fújós verzió.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Nagyon szeretem, kellemes illata van, tartós. Jobb, mint a fújós verzió.

gittus0924

2018. november 6.

Nyáron nagyrészt ezt használtam, nem olyan régen fogyott el a vége. Kb átlagosan izzadós vagyok, nálam kiállta a próbát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

sznori96

2018. július 25.

Szeretem az illatát és tartós a hatása. Nekem abszolút egyik kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Szeretem az illatát és tartós a hatása. Nekem abszolút egyik kedvencem.

Katicabogar75

2018. július 25.

Kellemes az illata, tartós a hatása, így elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Kellemes az illata, tartós a hatása, így elégedett vagyok.

Bezi

2018. április 21.

Szeretem, de csak 4 csillag a nekem túl erős illat miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Szeretem, de csak 4 csillag a nekem túl erős illat miatt.

pampika

2018. január 23.

Nagyon szeretem! Hatékony és kellemes az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Nagyon szeretem! Hatékony és kellemes az illata!

Csillaaw

2017. december 18.

Az itt olvasott értékelések alapján választottam, de sajnos rossz döntés volt, rettenetesen izzadok tőle. A finom illata miatt kap tőlem 2 csillagot, egyébként hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Adri994

2017. augusztus 19.

Jelenleg is tesztelem az alu-mentes deokat, de mivel volt már olyan "mindenmentes" deo-m, ami semmit nem használt, mentőövként tartok egy üveg Powder touchot is :) kellemes, lágy illata van, nagyon szeretem. Amíg nem találom meg az egészségesebb alternatívát (ami hatékony+finom is egyben), helye van a polcon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Reka98

2017. július 17.

Nekem ez az egyetlen egy dezodor, amit el tudok viselni magamon. Tehát csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaolin 0 0