Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kikcse, az összetevőket feltöltötte: kicsigino, Módosítva: 2011. november 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gél a nedves arcbőrrel érintkezve kellemes hőmérsékletre melegszik fel és habos állagú lesz. A természetes magnólia kivonattal gazdagított, antibakteriális, tisztító formulája így könnyen eljuthat a pórusok mélyére, ahol segít megelőzni azok eltömődését és a mitesszerek kialakulását.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csipkeorsika

2013. január 16.

tudom, hogy nem ez a legfontosabb, de nagyon szeretem a nivea teremékek illatát :) olyan kellemes, tiszta, és visszafogott illatú, mmmmh. amúgy a termék is jó, bár nekem alig érezhető a melegítés, és nem hiszem, hogy többet tudna bármi más tisztító terméknél, dehát a feladatát ellátja. Az eredeti árát azonban én sem adtam volna ki érte.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

borntobe

2012. december 11.

Ez az összetevőzés...vannak ennél sokkal rosszabbak is. Nekem amúgy nem nagyon csinált semmit, kicsit szárít, oké, a pórusokat tisztítja, de azt más termék is tudja. Most ajándékba adják a pécsi Árkád Rossmannjában más Nivea Pure termékhez, ezért próbáltam ki. Nem tudom, máshol így van-e, mert a hirdetőújságban nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

eda

2012. december 10.

Nagyon kellemes a melegítő hatása, utána puha, sima és tiszta lesz tőle a bőröm. Kíváncsi voltam erre a termékre,ezért vettem meg, bár most hogy látom az összetevőit nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 10.

reku87

2012. november 23.

Kiváncsiságból megvettem. Imádom, hogy melegít. A pórusaimat is tisztábbnak érzem, ami jó, mert így nem kell azon aggódnom, hogy 2 kozmetikai kezelés között is tisztán tartsam őket. Az illatát is szeretem. Nem pattogtam ki tőle, eddig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

ficuskinky30

2012. november 3.

Nekem tetszik ez a lemosó: érdekes a felmelegítős hatása, és az arcomnak is jót tesz, nem szárítja ki lemosás után. Az összetevői viszont nem tetszenek, ezért lehet, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

bardybea

2012. február 17.

Szeretem, mert tényleg jól tisztít, sajnos az összetevői miatt nem fogom újra vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.

Veronika

2012. január 29.

Őt nem vásárolom újra,ha elfogy! Nem tapasztaltam többszöri használat után sem semmi változást..és persze az összetevői miatt sem venném meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

kikcse

2011. szeptember 13.

Már egy hete használom, és nagyon szuper!:) Számomra élmény, hogy amikor az arcomhoz érintem a krémet akkor pár másodpercre felmelegíti a bőröm, és így a rárakódott zsírt feloldja! Én arckefével szoktam felhabosítani, hogy még fokozzam a tisztító hatást. Vízzel lemosva a bőrt nem szárítja, kellemes tapintásúnak és zsírtalannak érezni. Egyetlen negatívuma, hogy arcmosás közben ha valahogy a szájba kerül, akkor nagyon keserű!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Propylene Glycol

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.