Nivea

Ár:   739 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

vaudrey

2018. június 4.

Ezer éve ezt a dezodor használom, mert nincsen benne alumínium. Amikor elkezdtem, akkor még nem nagyon volt más márkánál ilyen, vagy csak kétszeres áron. Én ezt az illatot szeretem, a másik az nekem nagyon nem jön be. Igazából az igaz rá, mint a legtöbb alumínium mentes dezodorra, de maradtam emellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Marcipan84

2017. július 27.

Finom jázmin illat, és zéró alumínium. :)
Csak az a gond, hogy a hatásfoka is zéró. Ráadásul az állaga is "ragacsos", majdnem, mint egy golyósdezodornak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Finom jázmin illat, és zéró alumínium. :)

Booha

2016. október 20.

Hát talán az egyik legrosszabb dezodor amit eddig használtam. Az illata tényleg kellemes, viszont az izzadás ellen nem véd. Ha picit több kerül a hónaljra, a hajlatnál összegyűlik és eléggé csúnya látványt kölcsönöz. Én abszolút nem vagyok túl izzadós, csak egy egyszerű jó illatú deot kereste, de mintha ettől jobban izzadtam volna... Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Alexandra19

2016. május 11.

Hat...hol is kezdjem? Inkabb a pozitivumokkal: nagyon jo az illata, es tenyleg nem fogja ossze a ruhakat, ami a stiftes dezodoroknal ritka. Viszont nem tartos, ami nagy csalodas volt szamomra, az eddig bevalt nivea dezodorok utan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

PerfumePippi

2016. március 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel próbát tettem alumíniumsó-mentes stiftekkel is. A stiftekkel alapjáraton az a baj, hogy amikor észrevesszük, hogy már nem vagyunk annyira harmatosak, akkor legtöbbször egyáltalán nem esik jól, hogy a felkent/elhasznált, enyhén izzadságos réteg fölé még egy réteget kenjünk, ami úgysem fedheti el az elfedendőket. Tisztálkodni a legtöbb embernek ilyenkor nincsen lehetősége: sem a munkahelyi, sem az egyéb pláza-mosdók erre nem alkalmasak. Én személy szerint a törlőkendőkben is csak akkor hiszek, ha utána a törlőkendő maszatolását is le tudom mosni tiszta vízzel...Egy szónak is száz a vége: ez a termék nem tartós nyári használatra lett kifejlesztve. Ha azonban enyhe időjárási viszonyok között, mondjuk egy vasárnapi lustálkodás előtt egy jól szellőző pamutpóló alá kenjük fel, akkor a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

IdaLea

2016. március 7.

Nem tudom gyártják -e még, de most került elő egy példány a szekrényemből, amit nem használtam el. Tényleg borzalmas, ha csak ez van otthon, jobb ha az ember inkább semmit nem ken magára. Aluminium mentes dezodorok között sajnos még nem sikerült vállalhatót találnom, egyedül a no-name fújósok között van pár bevált darabom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Zsui

2016. február 22.

Ez borzasztó! Semmit nem ér és büdösebb tőle az ember mintha be sem kente volna magát semmivel. Kuka!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 22.

barbyka01

2016. január 24.

Jó az illata nagyon, de a hatása nem túl hosszútávú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Jó az illata nagyon, de a hatása nem túl hosszútávú.

tdorina3

2016. január 23.

Sajnos egyet kell értenem az előttem véleményezőkkel, én is úgy vettem észre, mintha inkább fokozná az izzadást. A kellemetlen szagokat sem fedi el teljesen. Kár, mert szerettem volna egy alkohol- és alumíniummentes deót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

Aceton

2015. július 8.

Én a 48 órásat kaptam ajándékba ebből a termékből, és nekem sajnos egyáltalán nem vált be, pedig nem vagyok izzadékony típus. Nem, hogy 48 órát nem bír ki, de fél óra elteltével olyan büdös vagyok, mintha trágyadombon hempergőztem volna. Mintha izzadás gátló helyett, izzadás fokozó lenne a termékben. Az biztos, hogy 2 okból sem venném meg és nem is kérném ajándékba: 1. A NIVEA sajnálatos módon HASZNÁL a termékei előállításához ÁLLATKÍSÉRLETEKET, holott a mai világban ezek már szükségtelenek. Annyi más módon kiválthatók ezek. És miért lenne egy termék hatása ugyan olyan hatású egy kutyuson, egy cicán, egy nyuszin, egy egéren, egy patkányon, mint egy emberen? Szükségtelenül okoznak kegyetlen fájdalmakat érző, élő lényeknek, hogy aztán rövidke életük után a haláluk is ugyan ilyen szenvedéssel teli legyen. 2. Izzadás ellen a hatása semmi, sőt én büdös lettem tőle. Senkinek sem ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil