Nivea

Ár:   739 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Dezodorok

Dea

2017. június 1.

Úgy látszik nem csak én jártam meg vele,még régebben használtam egyet, de borzasztó volt, büdösebb lettem tőle, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

cherrynight

2017. február 13.

Ez a dezodor nem hogy 48 órát de egy órát nem bír ki. Nagyon kellemes az illata meg minden (főként emiatt vettem meg, ja és persze mert repülőre fel lehet vinni)..és ezzel asszem ki is merültek a pozitív tulajdonságai. Bekenem magam, eltelik egy óra, úgy hogy kb semmit nem csinálok, és olyan büdös vagyok, mintha semmilyen dezodort nem használtam volna. Valahogy eddig sem voltam jóban a golyós dezodorokkal de ezek után szerintem soha többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

AppleMaple

2016. július 30.

Egynek jó volt, de nem venném újra. Épp a nagy 'természetes' korszakomat éltem, mikor megvettem. Már réges-rég kinőttem abból az őrületből mire ez a deó elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

szilvi07

2016. február 25.

Látom nem csak én vagyok az, akinek egyáltalán nem jött be ez a dezodor. Rexonát szoktam használni, de gondoltam kipróbálom ezt, a Nivea álltában jó szokott lenni. De ez nem. Téli időben vettem, akkor amúgy se izzad az ember, én se szoktam, de én is büdös lettem tőle... egyáltalán nem véd az izzadás ellen. Csak úgy tudom használni, ha felkenem, és utána még fújok magamra egy Dove-os spray-ből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

tundeemese

2016. január 19.

Nagyon nem jött be. Akkor sem nyújt semmit amikor nyugis napom van. Ha szaladgálnom kell és érzem, hogy meleg a helyzet akkor pedig egyenesen büdös leszek, hiába kenem magam vele. Aki használná az csak nyugis napon tegye, esetleg este fürdés után tévézéshez, alváshoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Lisa2112

2015. július 27.

Nekem bejött, igaz hogy mindig gyantázott a hónaljam és nem is vagyok nagyon izzadós, úgyhogy nincs szükségem igazán erős meg alumíniumos cuccokra.:) Tetszik az illata, ami sokáig megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 27.

Szandi21

2015. július 1.

Egy deónak elmegy, főleg hogy akcióban vettem. Számomra nem az igazi, így hát tovább kell keresgélnem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

theodora19

2015. május 20.

Rossmanban épp akciós volt és gondoltam teszek vele egy próbát - mégis alumíniummentes. Eddig jól szuperált bár még igazi melegben nem teszteltem. Az illata tetszik, még pár óra elteltével is érzem magamon, nem hagy foltot. Egy edzés alkalmával majd még letesztelem, mennyit bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Egypt

2015. május 1.

finom illata van, nem hagy foltot.. de nem tartós.. a Niveatól még nem használtam ilyen deot. 48 óra? max 8. Izzadós lányoknak nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

honey88

2015. április 17.

Az illata kellemes, nem hagy foltot, de a hatása pocsék... soha többet ilyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Az illata kellemes, nem hagy foltot, de a hatása pocsék... soha többet ilyet!

Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.