Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Glara, Módosítva: 2013. január 1.

papai.marti

2013. augusztus 7.

Csillagos ötös! Alig fogy és mégis intenzív. Érzékeny a bőröm és mégis bírja :) szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Glara

2013. január 1.

A 07 Desert rose árnyalatát vettem meg, ez egy tényleg nagyon finom és visszafogott mályvás rózsaszín. Igazi nude sminkelést tesz lehetővé, pont mintha kicsit kipirult volna a bőr. Illata nincs, az összetevői is bőrbarátak. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Judiit

2012. szeptember 11.

Gyönyörű árnyalatok, intenzív színek. Finom illat . Egy halvány pink árnylatot vettem még két éve egy bécsi vásárlás alkalmával . Alig a fele fogyott el, pedig jó ideig napi szinten használtam.
Hoppá.... Nem ez van meg, hanem még a natural sorozat előtti időből származik a pirosítóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Buddleja Davidii Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.