Nivea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2016. január 31.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

• Feszesíti a bőrt két hét alatt.
  • Hidratálja a száraz bőrt.
  • Puhává varázsolja a bőrt.
  • Gyorsan felszívódik.

zsizi

2018. május 7.

Az illata miatt szerettem meg. Elég jól táplálja a bőrömet, feszesíteni is feszesít egy picit. A striáimra vettem, úgy emlékszem, ezt terhesség közben-utáni kezelésre ajánlották egy magazinban, ezért néztem utána. Én még nem szültem, ennek ellenére a papírvékony, fehér kis bőröm nem bírja a feszülést, és azonnal reped szét, még híznom sem kell hozzá. Ahhoz, hogy egy ilyen problémán segítsen, kevés volt, de bőrápolásra egynek elment. Nem biztos, hogy újravenném, az INCI-je nem túl szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Paloma

2017. április 17.

Amióta egy csettintés alatt annyi striám lett mintha szültem volna vagy 5x, elkezdtem mindent összevásárolni rá, az árakra rá se nézve.
A kifejezettem arra való termékek nem segítettek annyira mint ez az olaj. Az egész testem kenem vele megelőzésből most már. Én is csak estére ajánlom a nem sajnálós nagy pizsipóló alá.
A viszketést én is észrevettem, de nem hiszem, hogy irritálná a bőröm, inkább csak az olajokat nem szereti, minden olajos terméket levakarnék magamról..
Drága, viszont nagyon sokáig elég egy flakon.
(változtathattak a csomagoláson, nekem sötétkék az egész flakon és egy aranyszínű olaj cseppen le a közepén.-de tuti ez az)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Drága, viszont nagyon sokáig elég egy flakon.

mariannakowacs

2017. március 4.

7 hónapos kismamaként már egy ideje napi szinten ápolom a bőröm (főként a hasam) kakaóvaj és kókuszvaj keverékével.
Pár napja találtam itthon egy pár ml-es mintát ebből az olajból.
Gondoltam kipróbálom, már úgyis untam a kakaóvajat, elég tömény illata van és nehezen is szívódik be.

Sajnos nem vált be az olaj. Nagyon kiszárította a bőröm. Bár a kakaóvaj töménysége után ez nem is kellene, hogy meglepjen. A karom pikkelyesre száradt egy nap alatt.
Az illata kellemes, de a hatása számomra értékelhetetlen.
Maradok a bevált módszernél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Pár napja találtam itthon egy pár ml-es mintát ebből az olajból.

Az illata kellemes, de a hatása számomra értékelhetetlen.
Maradok a bevált módszernél.

Zsan31

2017. január 7.

Én tettem egy próbát vele, mert a testápolót nem igazán szeretem (Nivea az is)! Ez elég jól indult, könnyen beszívódott és gyors volt a használata (normál a bőröm)! Jobb volt, mint egy testápoló...de jött a DE...igen a de, mert 3 nap után elkezdtem iszonyatosan viszketni tőle és ennyi volt a csoda (érdekes, mert még ilyet nem tapasztaltam egy terméknél sem)! Sajnálom, mert jobban kedvelem az olajat, mint a tejet...ez kiderült. Így nem használtam el és a szekrényben romlott meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Banszky

2016. augusztus 8.

Terhességem alatt használtam már a kezdetekkor,még nem is lászott a pocim. Nagy nehezen betartottam,hogy napi 2x megfelelő mennyiséget masszírozzak a bőrömbe. Egész nyáron a nagy melegben ezzel az olajos cuccal nekem nagyon nehéz volt. Gondolhattam volna,hogy nem fog sokat segíteni mert ha ki akar alakulni a stría akkor ki fog. :( Viszont az én lelkiismeretemnek jót tett,hogy mindent megpróbáltam tenni ellene. Mellette sima feszesítőt is használtam az egész testemre. Most,h kijöttek az anyatigris csíkjaim továbbra is használom hátha halványít rajta. Veszíteni nem veszítek már vele... Maga a termék ahogy írtam,nekem télen-nyáron sok lenne. Olajos és nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

szelesteirita

2016. május 3.

Én terhesség alatt használtam a hasam és a combom kenegetésére. Erre bevált, mert ugyan lettek csíkjaim a hasamon, de elég picikék. Még most is kenegetem néha (4 hónappal a szülés után), mert szerintem segít. Legalábbis a folyamatokat tuti hogy gyorsítja. Viszont a leírással ellentétben nekem nem szívódik be hamar, sőt, kifejezetten sokat kell várnom, hogy végre beigya a bőröm. Ezért, és az áráért (ami elég húzós) csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

csikosmatyas

2016. április 9.

A csíkokat nyilvánvalóan nem tünteti el, viszont sokat lágyított rajtuk, és nem utolsó sorban remekül hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 9.

Szandra0426

2016. március 31.

Nagyon szuper kis olaj, kicsit húzós az ára de nekem már most sokat halványitott a csikjaimonj. Meg vagyok elégedve vele 2 hónapja használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

MissC

2015. október 20.

Valamennyire hidratálja a bőrt, de nekem soha nem szívódott még be 100%-ig, a pizsamám ráragad a bőrömre tőle, olyan mintha leizzadtam volna, nyáron elviselhetetlen :( Elég mű az egész, még a flakon vele megvan, de nem tudom, hogy ezek után szeretnék-e még kísérletezni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Vivien21

2015. október 20.

Tetszik az illata. Puha lesz tőle a bőröm. Valamennyire halványodtak tőle a csíkjaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil