Nivea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 18.

Kategória:   Tusfürdők

• kímélően tisztítja a bőrt és távolítja el a szennyeződéseket
  • táplálja és ápolja a bőrt
  • helyreállítja a bőr komfortérzetét
  • bársonyosan finommá és selymessé teszi a bőrt

kiskacsa480

2021. október 20.

Szuper, púderesebb illatú, nem túl hivalkodó a rózsa benne ami tetszik, mert nem igazán szeretem a rózsa illatú kozmetikumokat. A mandulaolaj kellően hidratál így nem muszáj testápolózni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

ranett

2021. szeptember 18.

Imádom, csak ezt használom. Isteni az illata, nagyon krémes, puha lesz a bőröm tőle. Habfürdőként is használom, tökéletes annak is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

sztinke

2021. szeptember 14.

Ajándékba kaptam. Az illata valóban nagyon kellemes és elég sokáig meg is marad tusolás/fürdés után. Jó nagy, krémes habot képez, élmény a használata, de sajnos az én (érzékeny) bőrömet nagyon szárítja, így még testápolózással sem tudom naponta használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Zsuzsi216

2021. május 15.

Nagyon szuper illata van. Finoman rózsás, nőies, diszkréten érződik a mandula amolyan marcipános beütéssel. Jó vele a fürdés, nem szárít.
A nagy 500 ml-es kiszerelést 600 forintért vettem a dm-ben!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

A nagy 500 ml-es kiszerelést 600 forintért vettem a dm-ben!!!!

Agnes91P

2021. május 1.

Tavasszal mindig rácuppanok a rózsás dolgokra. Ez a tusfürdő egy remek választás volt, nagyon finom, nőies az illata, a rózsa mellett a mandula is enyhén kiérződik, az is nagyon tetszik. Krémes, ápoló formulája van, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Colormonkey

2021. április 11.

Annyira jó illata van! Olyan, mintha egy krémes testápolóval zuhanyoznék. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

tonic

2020. október 4.

Az itt említett elődhöz sajnos nem volt szerencsém. Ennek tényleg inkább mandula,mint rózsa illata van,amit sajnálok,mert mostanában rákaptam a rózsás dolgokra. De ettől függetlenül finom illatú,krémes,nem szárít,jó,hogy mikro műanyag mentes,bár őszintén szólva érthetetlen,miért volt eddig is bármiben..na költői kérdés volt... amúgy a termék jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 4.

Csillagporocska

2020. október 4.

Nagyon kellemes és lágy illata van, finoman krémes állaga. Összességében szeretem használni. Inkább a mandula dominál, én a rózsát egyáltalán nem érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 4.

szilvia.bano

2020. szeptember 4.

Ezzel a termékkel váltották fel a Nivea care&roses krémtusfürdőt-amit nagyon szerettem. Ugyanaz az illat, de az állaga nem teljesen egyezik meg vele. Ez a tusfürdő nem olyan sima, és selymes, illetve valamivel nehezebben is habzik. Állítólag mikroműanyag mentes, és én örülök annak, ha egy márka próbál környezettudatos és egészségesebb termékeket előállítani, ha az nem megy a minőség rovására. Mivel szeretem az illatát, és az állaga nem túlságosan zavaró, továbbra is használni fogom, de jobbnak találtam a régit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Asztraia

2020. július 9.

Első rózsás tusfürdőm, sose szerettem a rózsásakat, mert mindig olyan 'öreg nyanya' illata volt mindegyiknek.
Ennek viszont isteni az illata!
Könnyű az állaga, tényleg nem habzik annyira, cserébe viszont nagyon nagyon puha és csodaszép rózsás illatos lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Ennek viszont isteni az illata!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.