Nivea

Ár:   €3   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pamcsilla, Módosítva: 2018. június 20.

Ár:   €3
Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Izzadásgátló deo spray friss citromfű illattal, 48 órás védelemmel.

bendi13

2019. július 27.

Undorító komolyan! Notinoról vettem meg, azt gondoltam, hogy nem fogok Niveaban csalódni. A WC gélnek jobb szaga van mint ennek. Jobban izzadsz tole es valami undorito viaszos reteget hagy maga utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

Doora91

2018. november 4.

Nagy csalódás. Megtetszett a csomagolás is és a termék illata is, de semmi hatása nincsen. Az illata szinte azonnal elillan, az izzadás ellen egyáltalán nem véd, és az esti fürdéskor szinte drótkefével kell lekaparnom a bőrömről, mert szörnyű viaszos érzetű és tapintású. Egy csillag, mert az illata még mindig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Nem, nem és nem. Mindeféle képpen próbáltam. Közelről fújni, távolról fújni, felrázni, nem felrázni és olyan mintha por jönne ki belőle. Vettem újat az is olyan, tehát maga a termékkel van probléma. Az illata kb 10 percig tart és egy 35 perces jóga alatt után olyan voltam, mint aki egy hete nem fürdött. Semmit nem használt, pedig nagyon reméltem. Azt az egy csillagot is a csomagolás miatt kapja, mert nagyon szép a design.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.