Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: magdus_, az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajformázók

Erős, hosszú távú tartást és fényt ad a hajnak.

Kiszerelés: 250 ml

Habchók

2013. február 10.

nagyon erős az illata, és kicsit ragacsossá teszi a hajat, amit aztán erőlködés után lehet tisztába tenni újra. plusz az ára is eléggé magas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

linszu

2012. augusztus 28.

szeretem nagyon a nivea lakkokat. utálom a hajformázó dolgokat, de ez kivételes nálam. más lakkokkal szemben, nem ragadt a hajam tőle, nem állt össze, mégis tartást adott a lakk. beletúrok a hajamba és nem az van, hogy beleakad a kezem. és tényleg tartós. szeretem nagyon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Sparklepony

2012. június 26.

Ha óvatosan bánik vele az ember, elkerülhető a betonkeménységű haj. A korábbi, tömör körfrufrumat egész szépen tartotta, bár eredetileg nem egyenes a hajam. Az egyetlen, amire lecserélném, az egy hajtógáz nélküli, pumpás hajlakk. Ha esetleg valaki tud tippet adni, megköszönöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Ninna

2012. február 4.

Szeretem, mert viszonylag jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Szeretem, mert viszonylag jól tart.

Domino

2011. december 28.

A hajamat nekem sem tartotta túlzottan, és hiába fújtam messziről a lakott, "kemény" maradt a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

sweetnika77

2011. december 20.

Nem rossz jó az illata,nem ragad de az én hajam nem tartja sokáig igy 4 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 20.

Nem rossz jó az illata,nem ragad de az én hajam nem tartja sokáig igy 4 pont.

magdus_

2011. december 5.

Könnyen kifésülhető, nem ragad, hosszantartó, dús hatást is el lehet vele érni. :) Nekem bevált !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 5.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide