Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Hajformázók

Szamari

2018. július 27.

Nagyon szeretem, nem keményedik és ragad össze a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Nagyon szeretem, nem keményedik és ragad össze a hajam.

lavBetti

2017. április 11.

Én elégedett vagyok vele, nem ragad és elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Én elégedett vagyok vele, nem ragad és elég tartós is.

Alex0920

2016. június 12.

Nem igazán jött be, olyan mintha rá sem fújnám a hajamra, nem rögzít és ugyanúgy lelapul a hajam. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

kryptonklary

2014. május 15.

Jó kis hajlakk, nem ragad tőle a hajam, és nem gubancolja össze :) kellemes az illata, és jó tartást ad ezek mellé!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Enci_05

2014. április 15.

nem nehezíti el a hajat és nem ragad a legjobb benne az illata nagyon kellemes finom nem az a fullasztó hajlakk szag :) volt már tartósabb lakkom is de megállja a helyét :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

katica22

2014. február 18.

Nagyon szeretem, nagyon jó tartós hajlakk...nem ragadós, nem nehezíti el a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Tavasz tündér

2013. szeptember 15.

Az egyik kedvenc hajlakkom. Az én hajammal abszolút kompatibilis. Jó tartást kölcsönöz a frizurának, nem nehezíti el, tartós és nem ragad. Imádom az illatát, néha vetekszik a parfümmel, már többször mondták milyen kellemes illatú a hajam. :) A hajhabját is kedvelem, együtt ütős párost alkotnak.
Szerintem nincs olyan hajlakk ami dúsítaná a hajat (tapasztalat), csodát ne várjunk :), én nem is ezért veszem. Ez a volumennövelő szöveg egy jó reklámfogás semmi több. Vannak fazonok melyektől a vékony szálú haj dúsabbnak hat, illetve ha lehajtott fejjel szárítjuk a hajat, vagy egy kis tupír, hullámok, ilyesmikkel érdemes próbálkozni. Egy fodrász biztos tud jó kis praktikákat ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 15.

little.shana

2013. május 28.

Az illata remek, fújáskor rendesen szétpermetezi a lakkot. Az enyémnek nincs kupakja, nem figyeltem, hogy a többinek van-e, de szerintem ez kevésbé praktikus így. Nekem sikerült már vele összetapasztanom a hajam, de csak rövid időre, mert a tartása sem annyira erős. Nem hiszem, hogy dúsítana, de majd próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

itsmealexa

2013. május 6.

Nem igazán nyűgözött le, sem a tartása, sem a tartóssága nem volt megfelelő. Hosszú, egyenes és szörnyen lelapuló hajam van, lehet hogy túl sokat vártam tőle de nekem nem jött be, biztosan nem fogom újravásárolni. Pozitívum viszont, hogy tényleg nem ragasztja össze a hajat, bár nekem nem annyira ez számítana egy dús hatást ígérő hajlakkban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

timity

2013. március 6.

Csak hajmosás után szoktam használni, és a frissen mosott hajamat nem nehezíti el, nem csillog tőle(nem tűnik zsírosnak a hajam), és nem "ragasztja össze", hanem korrektül tartja a belőtt formát. :) Nekem reggeltől estig bombabiztos tartást nyújt. Nagyon jó illata van, amikor fújom a hajamra, nem tűnik olyan töménynek és fullasztónak, mint a többi hajlakkok. Maradok a Nivea márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide