Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: Bubucim, az összetevőket feltöltötte: racheldawes, Módosítva: 2019. április 30.

Kategória:   Fürdőtermékek

LoRs

2021. június 17.

Én pár hete használom az újabb kiadását, és nagyon megbántam a vásárlást, szerintem változtattak valamit az illatán, mert én imádom a kókusz illatot, de ez a szag...konkrétan émelyítő, és szárít is a tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

racheldawes

2019. április 28.

Pár hete vásároltam, véletlenül akadtam rá az egyik drogéria akciós termékei között. Habfürdőként használom, hatalmas habokat csinál már kis mennyiség is, így nagyon gazdaságos, lassan fogy. A visszafogott kókuszillata is nagyon tetszik, de a legjobban azt értékelem benne, hogy nem szárít, épp ellenkezőleg, pihe-puha bőrt eredményez a használata, és az összetevői is szépek. Szerintem ki fogom próbálni a márka olajos termékeinek többi változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.