No7

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,31 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2015. november 27.

Kiszerelés:   0,31 g
Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, lágyan kenhető és nagyszerűen hidratáló csavarós szájceruza a tökéletes ajkakért. Jellemzője, hogy nem maszatolódik, nem kenődik. Hipoallergén

12 féle árnyalatban kapható

titikutyus

2017. augusztus 5.

Külföldön egy gyógyszertárban sikerült beszereznem a Nude árnyalatot ebből a termékből. Eleinte kicsit tartottam attól, hogy túlságosan barna hatása lesz a számon, ami ütné a nagyon sápadt bőröm és alapvetően rózsaszínes árnyalatú szám színét. Szerencsére az aggodalmam alaptalannak bizonyult, nagyon finoman, óvatosan körbekontúrozva az ajkaimat és kicsit átszínezve az ajkaim felületét, nagyon kellemes, természetes árnyalata lesz a számnak, ami magában is jól mutat, de akár nude árnyalatú rúzsok alapjául is szolgálhat. Tartós, az enyhe kontúr órákkal később is szinte ugyanúgy látható a számom. Nagyon természetes, szinte észrevétlen, nagyon sok bőrszínhez passzolhat, csak ajánlani tudom ezt az árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Mackobunda

2015. november 16.

Nagyon szeretem, hozza amit ígért. Nagyon sok külföldi guru esküszik rá. Magában is hordható, természetes marad az ajkakon. Rendkívül tartós, a márkával is meg vagyok elégedve. Panaszom nem lehet. Én a RED árnyalatot használom. Kuponnal jutottam hozzá a Boots-ban Írországban, ahol el van különítve és ki van emelve a sminkmárkáktól. Füstös, viaszos illata van, de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Squalane eo 1 0

Színezék. Piros.