Nora Beauty

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lichtnori, Módosítva: 2023. augusztus 16.

Lelőhely:   Rossmann, online

Pirosító egy kis extra ragyogással és napsütéssel megbolondítva: hármas arc paletta különleges színkombinációval a napbarnított, ragyogó, egészséges bőrszínért, selymes, puha textúrával. Magába foglal egy bronzosítót, egy pirosítót és egy highlightert. Különlegessége, hogy minden bőrszínt ragyogóvá és üdévé varázsol.

2 változatban kapható: 01 Soft - hidegebb és lágyabb árnyalatú, 02 Warm -melegebb, karakteresebb árnyalatú

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Oliveranyu

2024. május 1.

Tiktok hatására vettem meg… első termékem ettől a márkától de nagyon meg vagyok elégedve. Lekörözi a sokkal drágább márkák termékeit. Gyönyörű design, minőségi termék! Épphogy bele kell mártani az ecsetet, nagyon pigmentált. Nagyon természetes, napsütötte arc hatását lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 1.

Lourdes

2023. szeptember 23.

Második Nora Beauty termékem, de azt hiszem hamarosan bővítem a termékek számát. Ez a pirosító/bronzosító/highlighter trió egy minőségi termék, puha, selymes textúrájú, nagyon könnyű vele dolgozni. Hátránya az, hogy nincs hozzá a palettában ecset, de a legtöbb másik márkájú termékekben sincs. Én a hideg árnyalatot használom (tél típusba tartozom), ami nagyon jól pigmentált, rétegezhető és nincs maszk hatása. Feltéve ragyog az arc, élettel teli lesz, olyan mintha egy második bőr ragyogna rajtam és egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

NatureBeauty

2023. augusztus 23.

Késésben voltam, és tényleg annyi időm maradt csak, hogy épp "feldobáljak" ezt-azt, hogy azért legyen kis életszínem. Mivel vegyes az arcbőröm, így a highlighterét szemhéjra vittem fel, egy kis pirosító és bronzosító+spirál, és máris valahogy kinéztem fáradtan is. Az eddigi tapasztalatok alapján meg vagyok vele elégedve és örülök, hogy hófehér arcomra a meleg árnyalatot választottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 23.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Isononyl Isononanoate, Isostearyl Neopentanoate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Lauric Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Lauric Acid
Színezékek: Zinc Stearate, Iron Oxides, Manganese Violet, FD&C Red 40 Aluminum Lake, CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.