Nora Beauty

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Nap, Módosítva: 2023. július 17.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Puha szemceruza, amely gazdag színnel, füstös hatással emeli ki a szemeket. Egyetlen ceruza – több megoldás: lehet ma csak egy szelíd kontúr a szempillatőbe, de készülhet akár egy egészen feltűnő, füstös smink is, ahogy épp a helyzet kívánja. Puha, könnyen satírozható, de közben mégis tartós és telt színekkel emeli ki a tekintetünket.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

wishes

2024. április 24.

Hatalmas űrt töltött be a már nem kapható Artdeco Claudia Schifferes puha csokibarna szemceruzám után! Nagyon puha, szépen satírozható, de miután megköt, megbízhatóan stabil. Én a szempillatöbembe szoktam vele egy szempillasűrítő vonalat húzni. Komolyan mondom, hogy az egyik legjobb drogériában kapható szemceruza, 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 24.

Lourdes

2023. szeptember 23.

Nagyon jó kis termék. Én a feketét használom, ami erősen pigmentált, gazdag színben, puha, könnyű vele dolgozni. Nem kenődik el, nem csúszik-mászik, nem olvad, nem kopik le,szóval hozza az ígéreteket, egész nap tart. Ár-érték arányban nagyon jó, minőségi termék. Fenntartásokkal fogadtam és vásároltam me g a termékek, de pozitívan csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

NatureBeauty

2023. augusztus 12.

A szemhéjtus után félve vettem le a polcról, de nem csalódtam. Tartós is, szép, intenzív fekete színe van és nem irritálja a szemeket. Elégedett vagyok vele, újra vevős termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 12.

Fragolina

2023. április 7.

Puha, jól pigmentált termék. Nagyon könnyű vele szép egyenes vonalat rajzolni. Nem maszatolódik, egész nap tart. Minden nap használom. Alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 7.

ThEster17

2023. január 11.

A szemceruzát nagyon kényelmes használni, szép erős színe van, tudod satírozni , rétegezni. A fekete tényleg fekete, a barna tényleg barna. Kontaktlencsét viselek, így fontos számomra, hogy ne irritáljon, ne kenődjön rá a lencsére, és könnyen le lehessen mosni, ne kelljen ledörzsölni. Egyelőre ezeket hozza :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 11.

Bettina

2022. november 30.

Több hete használom. Élénk színe van, könnyű satírozni, egész nap ott marad a szememen. Szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.