Nora Beauty

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NatureBeauty, Módosítva: 2023. augusztus 7.

Lelőhely:   Rossmann, online

Vízálló, vékony szemhéjtus a precíz tusvonalat meghúzásához.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

GabyAvril13

2023. december 26.

A kialakítás tök jó, ecsettel jó dolgozni, de egyetértek az előttem lévővel… borzalmas a tartóssága. Remélem ezen javítanak majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 26.

NatureBeauty

2023. augusztus 11.

Ezt a terméket én vittem fel, és remélem, hogy változtatnak majd az összetevőkön.
A barátságosabb INCI miatt vásároltam meg, és mivel vízálló, nem kellett volna neki ilyen gyorsan elmosódnia...Egy ügyintézési időt sem bírt ki, és ahogy hazaértem, olyan pandamacis szemeket csinált, hogy csak na...nagyon szégyelltem is magam, hogy vakon bíztam benne és nem pillantottam bele a pipere tükrömbe! :(((Szemhéjalapozó termékkel kb. fél órát bír ki, anélkül talán picit többet, de csak akkor, ha tényleg nem viszek fel semmit sem a szemhéjra, max egy kis spirált. A cuki design és a precíz vonalhúzás miatt megadtam neki a 3 csillagot, de egyelőre a legjobb szándékkal sem tudnék többet adni. Bízom benne, hogy komolyan veszik a visszajelzéseket és egy tartósabb formulát alakítanak majd ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 11.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.