NOTE Cosmetics

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: TimyeK, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 6.

Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, egyenletesen terülő, matt színt ad. A formulában lévő makadámia olajnak és az E-vitaminnak köszönhetően az ajkak megfelelően hidratáltak.

16 árnyalatban elérhető

nyiffi

2019. január 27.

Nekem a 05-ös és 06-os árnyalat van meg, isteni krémes, hidratál, nem kenődik, bár egy picit sokáig szárad, de van lehetőség igazítani a félrehúzott vonalakon. Meg vagyok vele elégedve, mert tartós és én jó áron vettem egy kisboltban (bár lehet, hogy hamisítvány, de erre utaló jeleket nem találtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide