Nourish

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dyana91, Módosítva: 2021. március 16.

Ár:   15 500 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a természetes ápoló lágyságot biztosít. Tiszta növényi olajokkal és kivonatokkal gazdagított, pórusmély tisztítást biztosít, valamint a francia tengeri alga által feszesítő hatású és hatékony a kis ráncocskák ellen. Ezenkívül védi az arcot a káros környezeti hatásoktól. Tisztítóként, maszkként és intenzív hidratálóként is alkalmazható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dyana91

2021. március 8.

Termékmintát próbáltam, ez tényleg egy multifunkciós krém.
Maszkként használtam arcomra, a köröm körüli száraz bőrt is vele kentem és azt kell, hogy mondjam szuper hatása van: puhább lett az arcom utána és a körmöm is hidratálta.
Maga a krém olajos állagú, illata gyógynövényes, ami nagyon kellemes volt.
Így, hogy két napon át használtam, nem okozott irritációt és pattanásos sem lettem tőle.
Ára nagyon borsos, így megvenni nem fogom, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Termékmintát próbáltam, ez tényleg egy multifunkciós krém.
Maga a krém olajos állagú, illata gyógynövényes, ami nagyon kellemes volt.
Ára nagyon borsos, így megvenni nem fogom, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A tömjén nevű gyanta kivonata, mely csípős, kesernyés izű, melegítő érzetű. A CosIng hivatalos besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), simító, bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint nincsen semmilyen kutatás, ami azt mutatná, hogy a tömjén hasznos a bőrnek.