Nu Skin

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2013. november 11.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Egész napos frissességről gondoskodik. A tiszta, fogmosás utáni érzetért permetezzen, mikor fogmosásra nincs lehetőség. Az AP-24 fogkő elleni hatóanyaga érvényesül.

Ivyi

2017. november 8.

Rendkívül sokáig elég,csodálkoztam is rajta 🙂 nagyon kellemes mentolos íze van és sokáig érződik a hatása ! Meg vagyok elégedve teljes mértékben 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

nusy22

2017. március 11.

Maximálisan elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Maximálisan elégedett vagyok!

Babika20

2017. január 27.

nekem nem tetszik az íze..ilyen kiráz tőle a hideg érzés. szép összetevői vannak ahogy nézem. nyilván nem használja az ember napi 2x, így a fogkő ellenes hatása nem tudom mennyire lehet igaz.. marketingfogást gyanítok..:) ajándék volt, ennyit nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

mlivia

2016. december 28.

Valóban szuper. Csak ajánlani tudom. Az íze kiváló és hosszan tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Valóban szuper. Csak ajánlani tudom. Az íze kiváló és hosszan tart.

Kicsikini

2015. október 20.

Ez egy szuper jó termék. Imádom. Kellően frissít, nincs túl erős íze, nem szárítja ki szájat, egyszerűen szuper. Nekem konkrétan a fogkőre is használt. Amióta használom kevesebb fogkő képződik, régebben pedig konkrétan lepattogott a fogkő. Használom most is, s ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Catlover

2015. július 23.

Nagyon szeretem, finom az íze, nem túl erős, mivel nincs benne alkohol. Hosszan tartóan frissíti a leheletet, ezáltal növeli a komfortérzetet. Sokkal jobb, mint rágózni állandóan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 23.

Kata lizator

2013. november 4.

Végülis elhasználtam. Friss lehelletet adott. De nem nagy szám ahhoz képest, hogy elég drága.
Ok, az jó, hogy nincs benne alkohol, meg parabének. Mondjuk nem tudom, szilikon miért van benne?...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1