Nu Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stewensson, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Samponok

Ez a 2 az 1-ben termék a haját puhává és fényessé varázsolja. A polinéz emberek az ava puhi növény gumószerű, fürtös virágából nyert kivonatot generációk óta használják a hajuk alapos tisztítására és kondicionálására.

adri0419

2018. december 16.

Nagyon érdekes. Sosem találkoztam még ilyen "sűrű" samponnal. Nagyon jól habzik, viszont gyorsan zsírosodik a hajam tőle. Hidratáltságát tekintve sem lett jobb a hajam, ugyanolyan állapotú, mint más samponnál. Ami még negatívum számomra, hogy nem érzem sokáig az illatát. Pedig én szeretem, ha illatos a hajam. Szóval ennyi pénzért, -mert egyébként közepes árfekvésűnek mondanám- lehet találni ennél sokkal jobbat is, ami összetevőiben legalább ennyire tiszta. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Malna00

2018. október 23.

Egy flakonnal elhasználtam, az elején szerettem de egy idő után azt vettem észre hogy jobban hullik a hajam mint eddig, aminek más oka is lehet de én a samponra tippelek. Semmi különlegeset nem tud, sokkal jobbat is lehet találni ilyen áron, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

gstella

2018. január 2.

Majdnem egy hónapja használom ezt a sampont. A hajam könnyen zsírosodó, kb 3 naponta kell mosni, amit szerettem volna megváltoztatni, mert nem tartom egészségesnek a túl gyakori hajmosást viszont a friss haj érzetét mindenképpen szerettem volna 2-3 nap után is. Nekem nagyon bevált ez a sampon. Egyik hajmosásnál egyszer, a másiknál kétszer viszem fel és öblítek, mikor hogy van időm/kedvem. Már elég, ha 4-5 naponta mosom a hajam! Nagyon jó, újra fogom vásárolni!Az egyetlen negatívum az a kis piros pötty az összetevőkben :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

pertlp

2017. december 18.

A balzsammal ellentétben ezt imádom, újra és újra megrendelem. Ettől azt kapom amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

garden32

2014. január 24.

Használat közben is ragad és húzza a hajamat. Nekem nagyon gubancolja a hajam, pedig alapvetően nincs nehezen kezelhető hajam. Nagyon sűrű az állaga, alig lehet kikönyörögni a flakonból. A "nem értem" kategóriájú termék számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

pamcsy9

2012. május 22.

Nagyon szerettem ezt a sampont,főleg azért mert nem nehezült el tőle a hajam,és ha simán megszáritottam akkor is úgy ált mintha egy órán át formázom fésüvel száritás közben.Rákerestem az összetevőire,sajnos van benne káros anyag,igy már nem használom,próbálok bio lenni szépségápolás terén is...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.