Nu Skin

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szio, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szabadalmazott Citrisome összetevő segítségével megszünteti a kellemetlen szagokat és természetes kondicionáló hatása révén felfrissíti és hidratálja hónalját. Stift kiszerelésben kapható és nem hagy nyomot a ruhán. Bőrnyugtató kivonattal nyugtatja a hónalj bőrét, így egész nap friss érzést biztosít és megóvja a bőrt az irritációtól.

MissBako

2018. március 19.

Sajnos nekem nem vált be. Valóban nem arra találták ki, hogy ne izzadj tőle egyáltalán, de ettől függetlenül a kellemetlen szagokat sem semlegesíti. Használom, mert nem rosszabb, mint a többi deo, viszont többet nem fogok ilyen terméket venni. Egyetlen pozitívuma, hogy már 2 hónapja vettem, és még mindig bőven van benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

reakovats

2016. június 20.

Kellemesen semleges illatú. Nagyon szeretem használni, mert sajnos izzadékony vagyok, és ez a dezodor minden kellemetlen szagot eltüntet. Nyomot nem hagy, a bőrömet nem szárítja, hamar megszárad, szinte nem is érzem, ha felkenem. Izzadásgátló hatást ne várj tőle, de nem is arra találták ki, hanem semlegesítésre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Lacurvaes

2016. május 26.

Nagyon szeretem. Egyszer kirpóbáltam azóta ezt használom. Nincsen hivalkodó illata, olyan semleges. Az a jó, hogy tényleg nem lesz az embernek izzadtságszaga és a bőrön is kellemes érzés.Ráadásul, nem kell sokáig várni, hogy megszáradjon, nem sárgítja el és nem lesznek csíkosak a felsők. Igaz, hogy kicsit sokba kerül, de elég sokáig jó, ezért megéri. Azoknak az embereknek viszont nem ajnálom, akik nagyon izzadnak és a foltosság zavarja őket. Igaz, engem is zavar a folt, de rájöttem, hogy más dezodor sem szünteti meg az izzadást és még büdös is leszek. Nem véletlenül tértem át erre! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

seprenyiviktoria

2014. január 3.

Szeretem, sokáig jó, nem túl erős az illata, újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Szeretem, sokáig jó, nem túl erős az illata, újravettem.

Libra

2013. május 22.

Ez nem izzadásgátló. Pont az a lényege, hogy izzadhatunk (hiszen arra szüksége van a szervezetnek), csak nem lesz szaga. Illetve tulajdonképpen a "normális" izzadságnak nincs szaga. Az elfogyasztott ételektől/italoktól lesz szaga az izzadságnak (meg persze, ha valaki nem megfelelően tisztálkodik). Szóval ez a termék frissít és nyugtat :)
Az elvvel egyetértek, viszont nem használom, mert utálom, ha izzadságfoltos a blúzom v. a ruhám nyáron, a nagy melegben. Viszont a termék jó, és ezért igazságtalanság lenne lepontozni. A családom egy-két tagja használja (férfiak). Ők szeretik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 22.

virike9

2013. január 3.

én nagyon próbáltam szeretni ezt a deo-t, barátomtól kaptam, mert nagyon érzékeny a hónaljam és az alu-s deoktól iszinyatos allergiás foltok lettek rajtam. Nos ezeken segített ez a deo elmúltak a foltok és tényleg mintha kitisztította volna a hónaljam, de hát izzadásgátló hatása nagyon nincs neki, ezért csak itthonra használom, vagy kúra szerüen. Meglehetösen drága, de azért jó mert legalább nem üt ki. Magamtól viszont ennyi pénzt biztosan nem adnék érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract