Nu Skin

Ár:   4430 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2011. december 18.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Tusfürdők

A puha, rugalmas, fiatalos bőr érdekében használja ezt az élénkítő, szappanmentes tusfürdőt, mely az őrölt dióhéj segítségével eltávolítja az elhalt hámsejteket, miközben aloe verával táplálja a bőrt, hogy az ragyogóvá váljon.

Ivyi

2017. november 8.

Na ő az aki nélkül már nem tudnék létezni 🙂 ezelőtt kávézacc mez és barna cukorral radiroztam a bőröm de minden csupa fekete volt és sokszor fel sértette a testem . Lecseréltem erre és gyönyörű sima a bőröm azóta 🙂 nagyon szeretem az illatát is . Imádom 💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

mlivia

2016. december 28.

Én odaáig vagyok az illatáért, frisstítő és nagyszerű!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

Én odaáig vagyok az illatáért, frisstítő és nagyszerű!

Catlover

2015. június 25.

A hatása jó, zselés állag kis szemcsékkel, puhítja a bőrt. Azért adok 4-et, mert nekem nagyon nem tetszik a szaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

nazsnalya

2012. július 23.

Hát öööö... ebben csalódtam a legnagyobbat. Nem jött be, az állaga a szaga....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Hát öööö... ebben csalódtam a legnagyobbat. Nem jött be, az állaga a szaga....

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.