Nu Skin

Ár:   6480 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Thirteen, Módosítva: 2016. november 10.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Sminkek szájra

Intsen végső búcsút a halvány, kontúr nélküli ajkaknak a Nu Colour Contouring Lip Gloss-szal a teljes, formás, fiatalos ajkakért! Ez a csillámló szájfény oligopeptidet tartalmaz, mely segítségével az ajkak ívét hangsúlyozva kiemeli a száj vonalát, amely a kor előrehaladtával elmosódik. Ez a peptid klinikailag bizonyítottan élénkíti a kollagéntermelést, így segíti Önt a teltebb, formásabb ajkak elérésében, mindössze 28 nap alatt.

Ideálisan használható önmagában, illetve kedvenc árnyalatú Nu Colour® Replenishing Lipstick ajakrúzsával együtt. Minél többet viseli a Nu Colour® Contouring Lip Gloss-t, annál szebb ajkakat érhet el.

kea

2019. szeptember 11.

Meglepnek a negatív vélemények. Egy alsó középkategóriás autó árát elköltöttem már arra, hogy az állandóan repedezett kiszáradó számmal kezdjen valamit. Tartósan ez az egy segített. Két hónapja használom, északára bőven, ahog a leárásában benne van, nappalra éppen csak, hogy beszóvódjon, ne legyen ragacsos. Ackióban vettem, kettőt 7.500-ért. Biztos hogy vásárolni fogom, amíg létezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Momo87

2018. szeptember 19.

Megrendeltem használtam vavavuum szépen kitöltötte a repedéseket meg nem száradt ki soha a szám amig használtam azért egy ajakfeltöltést nem pótol szóval Kylie effektust ne várjatok...mennyiségre kb. 3honapra volt elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Renita

2018. szeptember 18.

Barátnőmtől kaptam ,de már első használat után nagyon ragacsos ,összetapadt tőle a szam ,így nem is tudom hogy 28 nap használat után dusabb lesz e az ajkam ,mert nagyon idegesít hogy ragad. Az ára drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

WNiki0403

2018. augusztus 15.

Nyáron vettem meg, de nem jött be. Kevesebb mint egy hét alatt megromlott szobahőmérsékleten, így gyorsan a kukában landolt, de addig sem éreztem sok változást. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Airina

2018. február 22.

Dúsabb és kontúrosabb ajkakat ígér, de konkrétan semmi hatása nincs. Sima átlátszó szájfény, ami ráadásul nagyon ragacsos. Az ára pedig ehhez képest horrorisztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Ivyi

2017. november 8.

Valóban feltöltötte az ajkaimat 😁 nem gondoltam volna de ha nem használom rendszeresen elmúlik a hatása és kicsit ragacsos de attól függetlenül szuper jól hidratal,4 csillagot kap tőlem🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

mlivia

2016. november 27.

Imádom!!! 1 hete használom, de már láthatóan dúsabb az ajkam. Az állaga ragadósabb, mint a többi szájfénynek, viszont így tartós :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Lactic Acid